Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnám feltenni a netre...

Hol tudnám feltenni a netre ingyen a 2,6 hetes, hófehér, kandúr kölyökmacskámat?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint az express, vagy egyéb ilyen oldalak. El akarom őket ajándékozni, nagyon aranyosak, játékosak, egészségesek csak nem tudom, hova rakhatnál fel őket.
2010. aug. 26. 14:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Pest megyében lakom szigethalmon :)

Jó lenne ha vki elvinné őket, mert ha nem akkor menhelyre kerülnek :S Felraktam már az expressre a startaprora meg a topaparóra :)

2010. aug. 26. 15:19
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

"Jó lenne ha vki elvinné őket, mert ha nem akkor menhelyre kerülnek"


gratulálok! hagyod elleni a macskád, aztán gyarapítod a menhelyes kiscicák számát... hát milyen ember vagy te?

2010. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
iwiwen, facebookon is tudod hírdetni amúgy.
2010. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg! Miért nem ivartalanítjátok az anyjukat?
2010. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ismét egy felelős gazdi.

Süllyedj el, remélem miután a cicákat elviszik az első utad az állatorvoshoz vezet ivartalanításra.

2010. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nekem 1 db macskám van az is egy 120.000Ft-os Maine Coon és még csak 4 hónapos. Szóval nem tőle származnak a kölykök, sétáltatás közben szedtem össze 4 kölyökmacskát az erdőben mert 1 FELELŐS gazdi kidobdta őket. 2-t már 1 elpusztult mert vmi igen kedves ember átjukasztotta a fejét, 1-et meg elajándékoztam már és még 2 van. Ja és a cicám árát csak azért írtam ki hogy senki ne balhézzon velem hogy szaporítótól van mert nem onnan van.
2010. aug. 26. 16:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezesetben elnézést kérek! Azt hittem nálad születtek a cicák, és így akarjátok menhelyre adni őket, mivel sok ilyen ember is van. Szurkolok, hogy találj nekik jó gazdit! :) Annak meg, aki ilyet tesz egy állattal, száradjon le a keze!
2010. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Egyet értek :( Nagyon sok ilyennel találkoztam már :(

Sajnos nem először fogadok be sétáltatásnál és én mindenkire rászólok, hogy ivartalanítsa a kutyáját, macskáját. De azt mondják hogy drága ezért inkább állnak egy kicsit a piacon és ott próbálják elajándékozni vagy agyonütik. Hát igen ez Magyaroroszág... :'(

2010. aug. 26. 20:12
 19/20 anonim ***** válasza:

ha százhúszezres macskára futotta, akkor nehogymár egy hirdetés ára verjen a földhöz... :D

mennyire irreleváns adat mellesleg hogy milyen a saját macskád..

2010. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha annyira kiváncsi vagy Bolvári László tenyészetéből van. Ehhez már remélem nincsen hozzáfűznivalód. Amúgy már felraktam pár helyre már 2-szer kijöttek megnézni őket :)
2010. aug. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!