Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska szereti a gazdáját?

A macska szereti a gazdáját?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Egy allat nem lehet ketszinu.
2021. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

Helyesen mondtad kerdezo :)

“Kotodik”

Az allatok nem “szeretnek” emberi ertelemben. Neki tokmindeggy,kapjon enni,legyen gondozva es elvan.

Sokan tevednek mert ravetitenek emberi erzelmeket mint pl szeretet

2021. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Apád dilettáns az állattartáshoz, ennyi. :)
2021. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Jön, és rajtam alszik, dorombolva:)
2021. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Apádnak fingja nincs a cicákról.
2021. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
A jó gazdát szereti, a rossztól elköltözik.
2021. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

Igen, szereti, és ki is mutatja. Nagyon sok szeretetet kaptam a cicáimtól, megvigasztaltak, ha sírtam, még azt is tudták, ha beteg voltam.

74N

2021. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Engem is az egyik régebbi macskám amikor sírtam úgy dörgölőzöt az arcomhoz mintha a könnyeket akarta volna le törölni
2021. júl. 6. 20:00
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Tizenkettes. Az állatok ugyanúgy szeretnek, mint az emberek, az agyuk ugyanazon része aktiválódik, a vérükbe ugyanazok a hormonok jutnak. Természetesen a társas, magasabb rendűekről beszélünk.
2021. júl. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%

Az én macskám szerintem a szülőjeként gondol rám. Ez lehet furán hangzik, de máshogy nem tudnám leírni. A férjemmel mindig tök cuki, pedig őt később ismerte meg, a legtöbbször hozzá bújik, dorombol neki, stb.


Viszont nekem eltűr bármit, amiért másokat összekarmolna. Egyedül nekem engedi, hogy megvizsgáljam a testrészeit, ha valami fura rajta, én adhatok csak neki gyógyszert (féreghajtót általában), én moshatom le, ha rákenődik valami a bundájára, én vághatom csak le a karmát, meg úgy általában ha muszáj, de nincs ínyére, akkor csak én csinálhatom, bármi is az. Nekem is duzzog közben, meg morog, de hagyja, bárki más próbálta eddig dühösen fújt, csapkodott és harapott. És amikor megijed valamitől, akkor az én ölembe szalad, és néz rám, hogy oldjam meg. Emiatt szerintem engem inkább az anyjának hisz vagy ilyesmi, és kamaszos lázadással inkább másokkal szokott cukiskodni, de biztos vagyok benne, hogy 100%ig bízik abban, hogy bántani sosem fogom, ezért "tehetek meg vele bármit". És ha én szólok rá, hogy valamit ne csináljon, akkor szót fogad, másoknak nem. :D

2021. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!