Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szükséges az ablakra macskahál...

Szükséges az ablakra macskaháló, ha szúnyogháló is van rajta?🏢🐈

Figyelt kérdés

#ablak #macska #háló #Biztonság 🔐
2021. júl. 19. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, szükséges.
Nem, nem az.
🤷🏼‍♀️🐈
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, mert azt kiszedi.
2021. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos könnyen szétszedik a simát, főleg ha meglátnak valami bogarat/madarat, akkor egyből megy a mászás, nekiugrás.
2021. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
minek a sok emoji?
2021. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a macs könnyen szétszedi a szúnyoghálót, vagy pedig felugrik rá és egyből kitépi az egészet keretestől. Kell külön macskaháló. 🐈😿🦟🏢🛸
2021. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak szúnyogháló van, sok év alatt még nem volt gond. Mondjuk szerintem függ a szúnyogháló típusától is, az ilyen egyszerű öntapadós tuti nem tartaná meg a cicát
2021. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az öntapadós mellé kell, de nekünk fémből van a szúnyogháló, az simán bírja a macskát ha ötévente egyszer felugrik.
2021. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi cicánk se perc alatt egy kézzel szétkapta a szúnyoghálót.
2021. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! ☺️


(Azért a sok emoji mert szeretem őket, és figyelem felkeltő 😄)

2021. júl. 19. 23:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ!

Nekünk rendes, lehúzható szúnyogháló van, és rendszerint bukón van az ablak, mert azt szeretem, és elég az. Van az ablakon ilyen biztonsági rács a két oldalán, hogy a cica ne tudjon kiugrani tutira, meg ne fojtsa meg magát. Nem szoktam teljes ablakkal szellőztetni, ha meg igen, akkor megoldjuk, hogy abban a 10 percben a másik szobában legyen, eljátszik/szundizik ott. Nekünk így sztem felesleges a macskaháló, de ha rendszeresen tárva nyitva van, akkor javasolnám, mert azért a kis drágát még így bukósan is nagyon érdeklik a poloskák, akik a szúnyoghálóra ugrabugrálnak néha éjjel a fény miatt...

2021. júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!