Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom ráadni egy...

Hogyan tudom ráadni egy nagyon vad macskára a bolhanyakörvet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megjelent nálunk egy kóbor macska és a 4 kicsinye. Mivel a kert hátsó részében vannak elkapták az összes egeret ami volt ezért úgy döntöttem, hogy megtartom.

Valamennyire sikerült összebarátkozni mert minden nap vittem ki nekik macskakaját de amikor megpróbálom megsimogatni, mindig megkarmol.

Úgy vettem észre, hogy bolhásak a macskák, ez miatt a kutyánk is bolhás lett és mivel be szokott járni, magamon is találtam bolhát.

Sajnos a macska nagyon vad és védi a kicsinyeit, nem tudom ráadni a bolha nyakörvet. Esetleg valami javaslatotok van?



2021. júl. 21. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyakörvet ne adj kinti macskára, mert ha önkioldós hamar elhagyja és akkor folyton vehetsz másikat vagy ha nem önkioldós felakasztja magát és megfullad.

Be kéne csalogatni egy hordozóba és befogni elvinni orvoshoz.

2021. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Kóbor macskára bolhanyakörv...neked is vannak ötleteid...
2021. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet vegyél, de leginkább vidd is el orvoshoz. Nyakörvet semmi képpen.
2021. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!