Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskabarát macskaüző...

Milyen macskabarát macskaüző olcsó megoldást tudtok?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakom. Idegen macskák mindent összehugyoznak, a kerti pad párnáját is. De a nyitott ajtón, ablakon a lakásba is bejönnek.

Van ellenük valami házi praktika?

Boltban kapható készülékre sajnos nincs pénzem, és legalább kettő kellene.

Kifújós vegyszerre sincs pénzem.

Micel tudnám távol tartani őket, ami nem ártalmad.

A ssiccc nem hatja meg egyiket sem.


2021. aug. 16. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Kölcsön kutya.
2021. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami értelmes választ szeretnék. A kutya nem az.
2021. aug. 16. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pumpás virágöntöző, az a fajta ami nem csak porlaszt, hanem áttekered a szórófejet és köpi is a vizet, mintha slaggal vékony de erős sugárral lőnél (ezt nem tudom érthetőbben leírni). Ha felugrik az ablakba akkor orron spricceled.

Kerti párnát akkor vidd ki, ha ültök rajta, egyébként szedd be.

2021. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízipisztollyal, slaggal, spriccelővel próbálkozhatsz. Ez se biztos, hogy meghatja őket. Más megoldás, ami olcsó is, és hatékony is, nem ártalmas,..nincs.
2021. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
De, a kutya értelmes válasz. Bár ha sima macskariasztóra nincs pénz, nyilván egy állatot ellátni sincs.
2021. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyából kifésült szőrt szórtam oda, ahol át szoktak jönni.
2021. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 qkker1 ***** válasza:
75%

"Valami értelmes választ szeretnék. A kutya nem az."


Pedig semmi más nem hatásos a macskák ellen.

2021. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy a kutya megtépje őket, elég ha érzik a szagát, megmorogja, ugatja őket. Slaggal locsold le őket.


Ha a kertből kiűzted őket akkor meg is kell előzni, hogy újra bejöjjenek. Egy pvc csövet átdugsz egy kifeszített kábelen, amit a kerítés fölé feszítesz. Ez megakadályozza, hogy bemásszanak. De a tető, fa és egyébbről bemászhatnak.

2021. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kertben aliexpresses macskariasztó készülék van. Macska nincs azóta a kertben, de olyan szar hangja van, hogy én sem megyek a közelébe. Érdekes sípoló hangja van. Nem hangos, de a füled érzi, ha közel mész hozzá.
2021. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9es vagyok. Dédim a kávézaccra esküszik. Állítja hogy ahová kiborítod oda nem mennek.
2021. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!