Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek van fiv/felv pozitív...

Kinek van fiv/felv pozitív cicája?

Figyelt kérdés
Találtam egy kismacskát. Eredetileg tovább akartam ajándékozni, de úgy voltam az egészségügyi alapokkal indítanám tovább útjára -oltás ilyesmi. És ez a tesztje pozitív lett, kicsit le hidegzuhanyoztak az állatorvosnál, interneten nagyon változó dolgokat olvasok, az egyiknél azt , hogy az első betegségnél is fennáll, hogy elpusztul, a másiknál, hogy csak jobban oda kell figyelni. Igazából megijedtem és megtartom, mert van ilyen tikkem, hogy más nem csinálná olyan jól, ahogy én , vagy nem tudom, olyan jó fej is. Mintha engem választott volna. Van jó állatorvosunk, de szeretnék neki mindenféle multivitaminokat venni, illetve ivartalanítás szempontjából mennyire mérvadó , ha fiv/felv+ ? Az állatorvos azt mondta semennyire, ugyanúgy féléves kortól lehet. Minden infó érdekel , ami saját tapasztalat és nem netes link. Amúgy most is itt dorombol és életem legjobb döntése volt, hogy részegen haza hoztam egy kukától.

2021. aug. 25. 02:18
 1/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
87%
Ideiglenesben volt nálam FeLV (leukózis) macska. Fiv/FeLV+ macskánál fontos a folyamatos immunerősítés pl: VetriDMG, DMGuard sima vagy T2 ez kifejezetten macskák számára van,VetGuard. Meg a jó minőségű kaja hogy minden tápanyag meg legyen. Illetve fontos az hogy ne találkozzon másik macskával mert ezek fertőző betegségek, de csak macskák között terjed más állatra és emberre nem.
2021. aug. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem fiv-es macskam van kb 4 eve

Fiv csak veres harapassal terjed, igy nyugodtan lehet egeszseges cicakkal, nekem 9 macskam van es abbol az egyik a fiv-es.

Kap vitaminokat csak sajnos vesebeteg lett :(

2021. aug. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam egy kezelési lehetőségről, amolyan terápiáról. Mintha magyar lenne a kidolgozója is, de nem biztos, viszont remélem utána tudsz nézni, rákeresni.
2021. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es valaszolo vagyok

ha fives/felv cicad van nagyon fontos az evenkenti vervetel + felevente megnezni a fogat

Sajnos az en oreg cicam augusztos ota vesebeteg + fog/iny problemaja van, sajnos el kell altatni :(

2021. nov. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!