Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macska a kedvence...

Milyen fajta macska a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Persze egyből olyan válaszok lesznek mint a "a leszebb az amit befogadsz, örökbefogadsz, megmentesz.." ez mind tényleg szép de ettől lehet kérdezni nem igaz? Olyanoktól kérdezek főleg akiknek van egy kifejezett kedvenc macska fajtája és akár van is neki. Hogy lett az a kedvenced? :) Persze akinek nincs kedvence, vagy olyan választ írna mint amit imént említettem ne írjon inkább, mert adott a kérdés :)

2021. aug. 27. 17:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Karthauzi. De a norvég erdei is nagyon tetszik.

Üdv, 2 "sarki vegyes" boldog gazdija. :)

2021. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
54%

Sziámi

A legtündéribb, kedvesebb, ragaszkodóbb cica akivel valaha találkoztam. Nem is tudom megfogalmazni, de ez a kötelék teljesen másabb érzés mint a korábbi házin macskáimmal. Okos, szeret puszit adni, és "fodrászkodni". Mindig velem alszik.


A bengálit is szeretem. Gyerekkorában kibírhatatlan, de felnőttként nagyon nyugis, alkalmazkodó. Ő is velem alszik, imád ölben lenni, reggel rám feküdni és "masszírozni".

2021. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%
Keverék fajta házimacska a kedvenc fajtám.
2021. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
44%
Nekem van török angora, és 2 ragdoll cica. Ők a kedvenceim. :)
2021. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
23.ez szép de nem válaszolt a kérdésemre..
2021. aug. 28. 16:44
 26/28 anonim ***** válasza:
41%

Válaszoltam. Török angóra, és Ragdoll. Az, hogy van is egy dolog.


Úgy lett a kedvenc, hogy a török angórát mentettem, a ragdolról jókat olvastam, és tenyésztőtöl vettem.

2021. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%
Ja bocs én a 24 vagyok 😅
2021. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26%
De válaszoltam. A házi keverék cicafajta a kedvencem.
2021. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!