Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esély rá, hogy visszajön...

Van esély rá, hogy visszajön a cicám?😔

Figyelt kérdés

Hétfő este láttuk utoljára, szóval ez az 5. nap nélküle. Másfél éves kandúr cica, nagyon szeretem, és sose tűnt el így. Egyszer volt hogy 2 napig nem láttuk, de olyan hogy 4-5 napig eltűnik ilyen még sose volt. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha újra látom :(

Nagyon hiányzik és nagyon szeretem.



2021. szept. 11. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom megmondani, de remélem hogy visszajön.
2021. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Környékbeli gyepmesteri telepeket néztétek már? Chip van benne?
2021. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
81%
Nekem majdnem egy hónap után jött haza, úgyhogy előtte egy bapig volt max. eltűnve. Ne add fel a reményt
2021. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
89%
Az is elképzelhető, hogy valaki befogta.. tegyetek ki valamelyik környékbeli fb csoportba posztot, hogy eltűnt + képet, akkor nagyobb az esélye, hogy előkerül. Nekem apum egyszer berágott a macskára és elvitte 20km egy másik településre.. 1 hét után az egyik reggel ott ült a kertbe :D Szóval, ahol jól érzi magát oda rendszerint visszatalál.
2021. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Ivartalanít a van?


Ha nincs, és meg kerül ez legyen az első dolgotok.


Ivartalanított kandúr nem kódorog.

Az ivaros, viszont kilométereket is éhen is.

2021. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

#4

Apád egy mocskos féreg, de ez egyfajta kisebb csoda, hogy olyan messziről visszatalált a macska.

2021. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

6#

Nem csoda. Egyáltalán nem az.

2021. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Remény mindig van, sohase add fel!❤️ Rengeteg cica hónapok után kerül elő. Kérdezgesd körbe a szomszédokat, utcabelieket, plakátold ki a cica képét, esetleg tedd fel helyi facebookos csoportokba. Meglesz a kis drága!❤️
2021. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Szegény kérdező, borzasztóan sajnálom. Esetleg próbáld meg azt, hogy reggel, amikor felébredsz, és még van mondjuk 5 perced ágyban maradni (mondjuk, előtte azért elmehetsz wc-re, utána feküdj vissza), és abban a félkába, álmos állapotban, csukott szemmel gondolj a cicádra, képzeld magad elé, és gondolj arra, hogy beszélsz hozzá, és mondd el neki (szintén gondolatban), hogy nagyon hiányzik, és szeretnéd, ha visszajönne, és magyarázd el, hogy NEKI miért lenne jó, ha visszajönne. És gondolatban áraszd el az iránta érzett szeretettel.
2021. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Volt hogy vissza jött két hét után is. Aztán csak el tűnt. Hoztunk egy újabb cicust, fel neveltük, aztán az is el tűnt, majd egy újabb és egy újabb. Mindig nagyon szépek voltak, szerettük őket. Majd az utcabeli kisfiú el kezdte ecsetelni, hogy a nagyapja hogy csalta oda a kandúr macskákat és addig ütötte őket amíg mozogtak. Persze nem lehetett rá bizonyítani. Azóta nincs cicánk.
2021. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!