Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mit csináljak így?

Szerintetek mit csináljak így?

Figyelt kérdés

Már pár napja nem láttam a cicámat, nem jött haza:(

szinte biztos, hogy elpusztult, de pontosan nem tudom, hogy mi történt vele:( nagyon sajnálom, mert szerettem.

Szeretnék majd később, tavasszal egy új cicát, de vidéki vagyok, így nem tehetem meg, hogy nem engedem ki az udvarba, ha meg kimegy, akkor ugye elmászkál a szomszédokhoz is...

van valami megoldás, hogy ki is mehessen, mégse legyen baja? ti hogy oldjátok ezt meg?

az eddigi cicáimat próbáltam éjszakára bezárni, de hát nem tetszett nekik, ami érthető is...

szerezzek majd egy új cicát, kockáztatva, hogy ő is eltűnik, baja esik, vagy inkább ne akarjak cicát?


2010. aug. 31. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen cicád:)

De mindenképp legyen ivartalanítva, az sokat javíthat a dolgon.

2010. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a mamáméknál van cicám (kertes házba ) mindig kint van volt már hogy 3 nap után került elő ezt még ne vedd biztosra hogy vmi baja van
2010. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást, de ez már a 6. nap, ha jól emlékszem.

és ennyi ideig még soha nem volt el... főleg, ilyen rossz időben:(

2010. aug. 31. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem még hazamehet,nembiztos hogy elpusztult.....
2010. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy elpusztult. A mi macsekunk 1 hónap után jött haza :)
2010. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én cicáim rendszeresen eltűnnek 1-2 hétre :D Volt olyan, hogy 3[!] hónap után került elő az egyik, egy másik pedig 1 év[!] után! :D


Ha biztos, hogy történt vele valami, szerintem akkor is legyen cicád :) Nagyon szerethető kis állatkák, én imádom az enyéimet :D

És ivartalanítsd, akkor majd nem mászkál annyit...

2010. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne legyél nagyon szomorú. Nekünk volt egy nagyon szép kandúr cicánk és 2 hétig nem jött haza. Azt hittük mi is hogy elpusztult. De hazajött lesoványodva. Már biztos éhes volt:) Várjál még egy kicsit rá.:):)
2010. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok!

nem adtam még fel a reményt, csak hát...

2010. aug. 31. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!