Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta cicus való nekünk?

Milyen fajta cicus való nekünk?

Figyelt kérdés
Kicsi,1 szobás lakásban élünk férjemmel,mindketten sokat dolgozunk,keveset vagyunk itthon.Szeretnénk egy macskát,lehetőleg 1 év körülit vagy annál idősebbet a fenti okok miatt.Milyen fajtájú cica lenne hozzánk illő?Amelyik elvan egyedül is ha kell de emiatt nem lesz depressziós.
2010. aug. 31. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy rövid szőrűt azt nem kell nagyon ápolni.

És ha tehetitek menhelyről mentsetek meg egyet. ott nagyon aranyos cicák vannak.Perzsa semmiképp mert azzal egész nap foglalkozni kell=)

2010. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen menhelyre gondoltunk!Szerencsére parkettás a lakás,nincs szőnyeg:)Köszi a választ!
2010. aug. 31. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
szívesen
2010. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak kioktatni és ne vedd bántásnak,de ha keveset vagytok biztos állatot akarsz tartani?Hiába csak egy macska de törődést igényel és nem szeret egyedül lenne.Voltunk hasonló helyzetbe és sajnáltuk szegényt,mert nem érezte jól bezárva,ezért kertes házba került.
2010. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi a lakásom és egy kóbor kiscicát fogadtam be tavaly késő ősszel (illetve ő követett és szállt be az autómba).


Le szoktam vinni a parkba sétálni, sokat játszom vele.


Hiába kicsi a lakás, még így is jobb élete van mintha megfagyott volna vagy elüti egy autó. Nagyon aranyos cica.

2010. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!