Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet megtanítani...

Hogyan lehet megtanítani macskáknak hogy mit nem szabad? -Pl mindig letörik a a virágaimat és cserepeimet ossze törik.

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha látod, spricceld le őket vízzel.
2021. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kismacskák fél - egy éves korukig vandálkodnak :) Tedd magasabbra azt a növényedet, amit féltesz.
2021. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Probálj rászólni, vagy probálj meg neki valami olcsóbb kaparófát (bár az tudom betni macskáknak van, de csak olcsót, mert fenállhat az is, hogy nem használja xd). Egyébként egyes ez is lehet, de mi nekünk a egyik macskáknál ez nem nagyon hatott.
2021. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az en macskamnak egesz sok dolgot meg tudtam tanitani, de azt, hogy a viragokat hagyja beken, nem.

Osztonosen szeretnek kaparni,asni, ennek a fuvet, stb, gondolom ebbol ered a benti novenyeim basztatasa, viszont mindenki erdekeben inkabb felpakoltam oket a szekrenyre, hogy ne erje el.

Meg ugye sajnos nagyon sok noveny mergezo szamukra, erre is kell figyelni.

2021. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek csak akkor rágják a szobanövényeket, ha elfogy a macskafû. Van, hogy késôn ültetek újat, és nem hajt ki, mire elfonnyad az elôzô. Akkor kezdik kicakkozni a macskák a fokföldi ibolyát.
2021. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!