Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macska válogatós vagy...

Minden macska válogatós vagy csak én nem találtam még meg a megfelelő eledelt?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan táp/konzerv amit nektek mindig megesz a macska? Hátha valamelyikét még nem próbáltuk..

2021. okt. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A többségük válogat. :)

Az enyémeknél amúgy a Gourmet Gold konzervek számítanak jolly jokernek, azokat mindig lelkesen befalják. Csak hát nem akarok túl gyakran azt adni nekik, mert nem annyira egészséges.

2021. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Válogat az enyém is. Képes az előző étkezésnél hagyott maradékot, amit lelkesen evett otthagyni, és kérni, hogy bontsak frisset. Nálunk a száraz táp is hangulat kérdése, van hogy hetekig nem hajlandó enni.
2021. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Válogatásra hajlamosak a természetükből adódóan :) De amúgy egyéni, hogy melyik mennyire.

Két macskánk van, az egyik alig válogat,a másik meg csoda, ha kétszer egymás után megeszi ugyanazt a nedveset. Sajnos hiába próbáltam már minden high-end márkát, színhúst, stb., mindennel ugyanez van.

2021. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A miénk gyakorlatilag egyáltalán nem válogat, de macskás ismerősökből, netes fórumokból stb-ből kiindulva ez a ritkábbik eset. A legtöbb válogat, csak persze van, aki jobban, van, aki kevésbé.

Happy Cat, Royal Canin száraz, Sheba, Premiere konzervek, ezeket ette/eszi eddig. Tervezzük kipróbálni a Smillát, nagyon jó vélemények vannak róla, ár/érték és összetétel arányban sok középkategóriás, sőt kifejezetten drága táppal felveszi a versenyt.

2021. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a jó megoldást,30 napra úgy vettem,hogy 5x6 féle konzerv.

Hasonló tartalmak,más márka és íz.Így talán nem un rá.👏

2021. okt. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!