Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tudnám elhelyezni ideigle...

Hová tudnám elhelyezni ideiglenesen a macskáim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve megvannak a cicáim,egy nemnormális kidobta őket egy dobozba. Én neveltem fel őket tápszerrel,nagyon közel állnak a szívemhez. Mindig megkapnak mindent, jó életük van.

Albérletbe élek jelenleg,fiatal vagyok. De sajnos beteg lettem, több hétig kórházba kerültem,2 műtétem volt. Nem tudok dolgozni,és nem tudom fent tartani az albérletet így.

Egy választásom maradt,hazaköltözök anyámhoz,de oda nem tudom vinni a cicákat. Az egyik ok,hogy 2 kutyát is tart,a másik pedig hogy allergiás rájuk, teljesen befullad. Többször beszéltünk erről,de sajnos nem megoldható sehogy.

Végleg nem tudom elajándékozni őket,abba bele roppanék,nagyon szeretem őket,és jó gazdájuk vagyok. Szóval az lenne a kérdésem,van esetleg olyanra lehetőség,hogy ideiglenesen befogadná őket valaki? Körülbelül 4-5 hónapról lenne szó, amég talpra állók, és vissza tudok menni dolgozni. Ételt,esetleges orvosi ellátásukat továbbra is tudom finanszirózni.

Kérlek,valaki segítsen nekem,mihez kezdjek? Szörnyű a helyzetem alapból,nagy fájdalmaim vannak, és nem gondoltam hogy ilyen fiatalon egyik napról a másikba ilyen helyzetbe fogok kerülni.

A macskáimat pedig nem szeretném elveszíteni örökre.

Köszönöm szépen!

23/N


2021. okt. 8. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Keresni kell otthoni ideiglenes macskamentőket. Menhelynek írsz,ajánlanak. Nekem is így volt egy macsek " kölcsön" kb.2 hónapig,albiváltás miatt egy csajszinál. Természetesen kaját,almot álltam neki és még képeket is küldött hetente többször.
2021. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, barátnő nem tudja befogadni? Nővéremék is vigyáztak egy cicára másfél hónapig, hasonló okokból.
2021. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen rokonod, ismerősöd?
2021. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs olyan ismerős,aki segítene tudna ilyen helyzetbe.

Állat menhelynek lehet írni ilyen helyzetbe? Köszönöm szépen!

2021. okt. 9. 05:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon is lépjél be cicás csoportokba, biztos lesz, aki ideiglenesen befogadja.
2021. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fb csoportokban szerintem találsz jelentkezőket. De szerződést írjatok, hogy te mit teljesítesz és ő mit ad cserébe :)
2021. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Pesten hallottam macskákkal" nevű csoportban rengeteg segítőkész, felelős gazdi van, ott is érdemes megkérdezni.
2021. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!