Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tigerino aktív szenes macskaal...

Tigerino aktív szenes macskaalom vélemények?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el. Próbáld ki a szilikonosat, az enyémek imádják, egy repeta nevűthasználok, de gondolom atöbbi is ugyanaz. Ez valóban szagtalan, mígcsak száraz réteg van felül, illetve a macsek rendesen elkaparja a csomagot. Egy macska egy zacskóval kb. 1...2 hétig stabilan elvan, de az alomtálat érdemes nagyobb méretben alkalmazni, illetve két zacsi almot tölteni bele, mivel a cica időnként kiparja-szétjátsza a fehér kis darabkákat. A nagyobb tálban meg általában benne marad a tartalom. Szeretnek valamiért heverészni, feküdni is rajta amíg tiszta az alom - ennek okára nem jöttem rá, talán a meleg hőszigetelő műanyag miatt van. Pár darabkát be-be kapnak, megrágnak - ettől eleinte megijedtem. Azonban az enyémeknek nem szokott baja lenni tőle.

Úgy megy tönkre, hogy az alja elfolyósodik, megbüdösödik.

Működése azon alapul, hogy a szilikagél teljesen dehidratálja a bekerülő anyagot, ami így majdnem teljesen elveszti a szagát is.

Amit érezni lehet, az a friss ürülék szag. Ez pár perc alatt eloszlik.

2021. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!