Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe fog kerülni az...

Mennyibe fog kerülni az állatkórház?

Figyelt kérdés

Sajnos a kutyám csúnyán elkapta az egyik macskámat, a bal hátsó lába eltörött, nyílt sebe lett. Ma volt kint állatorvos , kapott fájdalom és gyulladás csökkentőt, ő is mondta, hogy vigyem be az állatkórházba. Valószínűleg lesz röntgen is a műtét előtt, esetleg van valakinek tapasztalata, hogy milyen összeget szoktak elkérni?


Nem, nem ezen fog múlni, hogy elviszem-e vagy se.



2021. okt. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mégis minek engeded össze a macskádat a vad kutyáddal? Nem sértésből, de falalőtlen gazda vagy azt kívánom fogd ki a legdrágább állatorvost.
2021. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Most viszed be a kórházba? Számolj jó sok ügyeleti díjjal, szép összeget elkérnek azért, hogy egyáltalán ajtót nyitnak.
2021. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, viszont kívánom neked is.


Eddig teljesen elvoltak egymással, viszont egyik pillanról nem rá jellemző módon agresszívvé vált, nem is néztem volna ki belőle, hogy ilyent tenne. A kutya ivartalanításán is gondolkozok, az orvost is meglérdezem ezzel kapcsolatban.

2021. okt. 17. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Kb 50 és 300 között szerintem bármennyi lehet.

Legutóbb azért voltam a kutyával mert a futtatón bottal futott ami megszúrta a manduláját egy rossz mozdulatnál. Annyi történt hogy megnézték a torkát, kapott fájdalomcsillapítót, és ez volt 45 ezer.

Mivel a macskádat műteni kell, szerintem hatjegyű összeggel számolj.

2021. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Elég drága lesz, az altatás, lemezek behelyezése stb. miatt. Helytől függő mennyit kérnek.
2021. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
100-200 között biztos.
2021. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
50-töl határ a csillagos ég.
2021. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!