Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zooplus-ról eddig lehetett...

Zooplus-ról eddig lehetett utànvéttel fizetni, most engedi.. Miért?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy a kosàrban lévő termékeket nem lehet utànvéttel fizetni... Lehet, hogy csak a egyes termékekkel van baj? Mert eddig lehetett így fizetni.

Köszi előre is!


2021. okt. 17. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A zooplus fenntartja magának a jogot, hogy egyedi esetben vagy az ügyfél által kiválasztott szállítási mód függvényében csak bizonyos fizetési módokat fogadjon el.


szóval ja. lehet.

2021. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz rendelni? Ha pl nagy puccos macskabútort, az gyanúsan egyedi gyártás lehet, és/vagy drága a szállítás a súlya miatt, stb., emiatt előfordulhat, mert ha nem veszed át, az nekik elég nagy veszteség.
2021. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, van benne egy cicahàz...de nem egy dràga dolog, 5000 Ft.. Akkor emiatt lehet? :/ Mert ilyesmit még eddig nem rendeltem.
2021. okt. 18. 00:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért nem hiszem.

Valamilyen limitált termék, mint az adventi naptár és társai, vagy nagyon leakciózott termék, pl utolsó darabosak?


Max azt tudod csinálni, hogy egyesével kiveszed és visszarakod a termékeket a kosárba, akkor fog látszani, melyik nélkül engedné az utánvétet.


De komoly, megbízható cégről van szó, ne félj az előrefizetéstől, ők tutira nem lépnek le a pénzeddel. ;)

2021. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én havi 25-30.000 forintot fizetek utánvéttel a Zooplusnál, nem hiszem, hogy egy 5.000 forintos macskabútor miatt ne engedné.


De náluk nincs baj az előrefizetéssel, én az 5 év alatt még nem csalódtam bennük.

2021. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze, nem is amiatt félek az előre fizetéstől, csak nincsen bankkártyàm, szóval, majd màséról kell megoldanom..:/
2021. okt. 18. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálgasd a termékeket, hogy melyikkel lehet baj.

80ezer körül fizetek minden hónapban. Az összegnek ehhez semmi köze.

2021. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bigmary válasza:
100%
Én most rendeltem 4 féle dolgot,nem engedte utánvéttel. Utána egyesével kipróbáltam és csak az egyik terméknél írta hogy nem engedi.hogy ez mitől függ nem tudom. De nem összegtől vagy mérettől. Csak bizonyos termékeknél. De nem látom feltüntetve.Bár azóta már lehet rájöttél 😄
2022. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!