Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyent ajánlotok?

Milyent ajánlotok?

Figyelt kérdés
kis panelba milyen fajtát ajánlotok sétálni tudom vinni de nem sokat csak keveset
2021. okt. 25. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadj örökbe egy idősebb benti cicát :) Ők már nem igenylik annyira a sétát és már megszokták a benti létet.

De egyébként nekünk sima cirmos cicánk van (utcán találtuk kiskorában) és csak erkélyre visszük ki (persze pórázzal), ha van hozzá kedve (ritkán vágyik ki, nagyon fél az emebrektől). Viszont nekünk nagy a lakás, így elvan. Kis lakásban nehezebb, mert akkor sok mászóka, polc, játék kell neki - főleg fiatal korában - ezért ajánlom inkább az idősebb (kb 4 évnél idősebb) már benti tartáshoz szoktatott cicát (facebook csoportokban biztos hamar lehet találni ilyet).

2021. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ilyen mászókát tudnék neki biztosítani meg stb. én is öregebb cicára gondoltamköszönöm a választ :)
2021. okt. 25. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevés macska szeret pórázon sétálni, nem olyanok mint a kutyák. De én nem feltétlen mondanék idős macskát, egy felnőtt 3-4 (vagy felett) éves is megfelelő lehet, pláne ha befogadod menhelyről vagy utcáról (és nem veszed), ugyanis mindenképp jobb helye lesz még akkor is ha pici a panel, és hálás lesz érte.

Nálunk mindig a befogadott macskák voltak a leghálásabbak, akik nem kölyökként kerültek ide és megtapasztalták milyen a menhelyen vagy az utcán.

2021. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!