Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért halhatott meg a macska?

Miért halhatott meg a macska?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak volt egy macskája, amit szabadon tartott, nagyon megszerettük, sokat járt át hozzánk. Egy nap, mikor kimentünk a kertbe ott feküdt halottan, csak az orránál volt véres, de ott nagyon. Vajon mitől halhatott meg?

2021. okt. 25. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet hogy valahol megmérgezték?
2021. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Nem volt még annyira bátor, csak hozzánk meg a saját szomszédhoz ment, aznap adtam a nyakára kullancsriasztót. Lehet, hogy attól volt?
2021. okt. 25. 20:38
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Dehogyis.Kullancsriasztótól miért halna meg?Akkor ennyi erővel meghalna az összes állat tőle
2021. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem halna bele, csak azért mégis megkérdeztem. Én nem vagyok a kint tartás híve, viszont nem a miénk volt, a gazdája meg nem volt hajlandó biztonságosabban tartani.
2021. okt. 25. 20:43
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Milyen kullancsriasztót raktál rá? Ha kutyára valót, az mérgezte meg.
2021. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kutya és macska számára valót, egy másik macska is kapott olyat, de ő még ma is él.
2021. okt. 25. 20:52
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Pedig az lehetett, ha utána pusztult el.
2021. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy rakott rá más is, és sok volt a kettő.
2021. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Ne hulyeskedjetek mar, ennyitol nem fog meghalni, egy bolhanyakorvtol, sok macskank volt nekunk is, falun nottem fel.

Mivel veres volt az orra, tobb dolog is tortenhetett.

Megtamadta egy masik allat, vagy ember, es belepusztult.

Elutotte egy auto, es meg betamolygott, majd ott kilehelte a lelket.

Megmergeztek.


Sajnalom. Minden allatnak jar a hosszu elet, vagy legalabb a szenvedes mentes halal.

2021. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem bolhanyakörv, hanem kullancsriasztó! Igen, szerintem is attól halhatott meg, hiába pontozol le mindenkit.
2021. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!