Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki meg tudja mondani kép...

Valaki meg tudja mondani kép alapján egy macska nemét? Sajnos lefogni nem akartam őket, így meg nem a legjobb minőségűek a képek 😅

Figyelt kérdés

2 külön cicáról van szó


[link]


[link]



2021. nov. 1. 07:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

10

,,Kettőre nehezebb vigyázni"

Akarod mondani 6-ra? Az átlagos kismacska szám 5.

Kérdező

A szúnülből is kiderül, hogy nőstények. Fekete Vörös és fehér van bennük. Ezt a szín kombót csak nőstények képviselhetik. Illetve nincs heréjül sem...

2021. nov. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%
11 Vigyázunk rá, hogy ne legyen neki sokszor. De ha te ivartalaníttatni szeretnéd a tieidet, tedd azt, mert ahogy mondtam, ha nem teszel semmit, jövőre sok kismacskád lehet két nősténytől. Egy éve letettek hozzánk egy másik háromszínű lány cicát is, de azt már nem fogadtuk be, mert akkor nekünk is biztos lenne már több, meg azért mert ez a cicánk féltékeny volt. Soha nem fújt, csak akkor, mikor az a másik odakerült. Amúgy meg zavarja el a portánkról a többi macskát.
2021. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11 az egyik valóban vörös tarka, bár fehér nincs benne, azonban a másik egy hagyományos szürke teknőcmintás cica. Nála voltunk bizonytalanok a nemét illetően.
2021. nov. 1. 08:25
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
A teknőctarka a trikolor mindig nőstény macska. A vörös pedig hím. A fehér macskák nagy része süket. Ez mind genetika.
2021. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem, azt hozzá teszem hogy most utána néztem és rosszul tudtam, azt hittem a teknőcmintás az a cirmos egy változata, de akkor javítom, tehát az egyik egy teknőcmintás a másik meg ezek szerint sima házi cirmos. Azt hogy a fehérek gyakran süketek tudtam, de nem gondoltam hogy a színűk alapján meg lehet határozni a nemüket. Bár a macskák annyira sosem érdekeltek. Köszi a válaszokat.
2021. nov. 1. 08:41
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
pedig ez a szín szerint milyen nemű lehet 99 százalékban igaz. Fogalmam sincs hogy miért, de igaz.
2021. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt a magyarázat mindenre. Egyébként nőstények.


Vörös

[link]

Fekete-Fehér-Narancs

[link]

Fehér süket macska

[link]

2021. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
Azért az elég szánalmas, hogy te oktatod itt ki a másikat az ivartalanításról meg ne szaporítson stb, miközben te sem vagy olyan helyzetben, hogy oszthasd az észt. Normális, felelősségteljes gazda nem hagyja őket szabadon kóborolni. Zárt kertben/bent tartás ÉS ivartalanítás alap dolog. Mindkettő. Bár tudom, ebben a balkáni porfészekben csak az “állatkínzás egy szabad macskát bezárni” meg a “mégis hogy akadályozzam meg, hogy kimenjen a kertből” szöveg megy, pláne mikor valaki meg meri említeni, hogy törvény is kötelez rá, hogy az állatodat a saját telkeden belül tartsd (és nem, nincs kivéve a macskákat c. pontjuk).
2021. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 ööö tessék? Miből szűrted le hogy nem lesz macskabiztos kerítés? Ahogy azt is írtam hogy ivartalanítva lesznek. Nem tudok róla hogy bárkit kioktattam volna, csak leírtam a véleményemet.
2021. nov. 3. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!