Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A környéken keresnek egy...

A környéken keresnek egy cicát. Láttam egy hasonló cicát, de holtan azon a környéken ahol keresik.Ti felhívnátok ezzel az információval a gazdát vagy inkább hagynátok?

Figyelt kérdés
Viszont nem vagyok biztos benne, hogy ugyanaz a cica volt, másnap pedig már nem volt ott a cica teste azon a helyen, így nem tudta. megnézni alaposan. A plakátot pedig csak később láttam, ezért nem telefonáltam rögtön.

2021. nov. 1. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát telefonálj szerintem.
2021. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Inkább jobb nem tudni a rosszat. Amúgy sem biztos, hogy az volt.
2021. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
49%
Boldog tudatlanság.
2021. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A boldog tudatlanság hülyeség. Volt anno egy macskánk, aki nyomnélkül eltűnt. Olyan környéken élünk, ahol csendesek az utcák, kevés esély van/volt az elgázolására. Mai napig fogalmam sincs róla mi lehet vele. Valaki befogta esetleg? Messzebbre merészkedett és elgázolták? Egy kocsiba mászott be és valahogy elkeveredett innen? Néha még most is keresem, bár tudom hogy szinte esélytelen, hogy még életben lássam. (Több mint 5 éve tűnt el).

A bizonytalnságnál nincsen rosszabb. "Örültem" volna, ha valaki akkor amikor kerestünk felhív, hogy x helyen láttam a cicát elgázolva vagy bármi... Így még mai napig sem tudtam teljesen elengedni, mert néha (főleg mikor olyna sztorikról olvasok hogy több év után lett meg egy-egy család macskája) csak eszembe jut, hogy hátha visszajön. :(

2021. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Pedig a tudatlanság a legjobb nekem egyszer megvadult a kandúrom és több 100 méterre elment az út szélén megtalálta a szomszéd ő is vigyázott rá nagyon szerette. Átjött szólni és hidjétek el nem volt valami jó.
2021. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nem tudom mi legyen, mert, ha mégsem az ő cicája volt akkor lehet ez miatt feladja a keresést, viszont azt nem tudni bizrisra, hogy az övé volt-e, mert én hülye, akkor nem mentem oda megnézni, így pár méterről viszont hasonló volt.
2021. nov. 1. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi viszont tudjuk mi legyen: hagyd és ne avatkozz ebbe bele. Ennyi.
2021. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, én is így gondolom inkább, hogy így lesz.
2021. nov. 1. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is veszett el cicám (felnőttként kizárólag bent tartom őket ennek “hála”), én inkább tudni akartam volna azt is, ha meghalt. Nem vágytam semmiféle “boldog” tudatlanságra, amiben még gyászolni sem lehet, mert mi van, ha valahol talán él, de ki tudja, milyen körülmények között.
2021. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésnél életre szólótraumát okozott, hogy megtudta, ami két macskát odaadtak egy féregnek, az a kutyákkal tépette szét.


Marhajó tudni, amilyen "emberek" vannak...

2021. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!