Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová lettek a kiscicák?

Hová lettek a kiscicák?

Figyelt kérdés
Ma délután a kertünkben született öt kismacska az egyik utcai macskától. Az előbb vittem ki egy dobozt nekik, de csak három kiscica volt és az egyik nem mozgott. Az anyamacska fújt rám, ahogy közel mentem.
2021. nov. 1. 22:45
 1/5 anonim válasza:
88%
Sokszor előfordul hogy a kiscicákat elviszik a kanmacskák. 3x született kiscicánk. 2x elvitt egyet kanmacska 1x pedig az anyukájuk nem szoptatta és elpusztult. Szerintem előfurdulnak ilyenek.
2021. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen szapora a macska simán belefér, hogy 4-5 kölyökből 2-3 elpusztul. Az anyának természetes reakciója, hogy fúj rád, hiszen védeni akarja a kölykeit.
2021. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Hallottam már olyat hogy felfalta az anyja a kolykeit, a kandúrok inkább irtoznak a kölyköktol messze elkerülik őket legalábbis én így tapasztaltam.
2021. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy cica sincs már.
2021. nov. 4. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

A kandúrok meg szokták ölni a kismacskákat, ha hozzájuk férnek, hogy a saját génjeiket örökíthessék tovább (a nagymacskáknál is így van).

Az is lehet, hogy az anyamacska ölte meg őket, pl életképtelennek ítélte, vagy vmi viselkedési zavar következtében.

2021. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!