Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a macskák miért nem...

Ezek a macskák miért nem akarják megenni a madarat, egeret?

Figyelt kérdés

Ezek a macskák a természetben életben maradnának?

Illetve az is furcsa, hogy a madár, egér nem fél a macskától.

https://www.youtube.com/watch?v=2TryUWWjPqw

https://www.youtube.com/watch?v=UmKS07QYFD4


2021. nov. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Etetve van, természetben másképp viselkedne
2021. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek egy házban laknak, össze vannak szoktatva esetleg együtt nőttek fel. Nekem is van papagájom meg 2 macskám, a macskák kicsiként kerültek hozzám a papagáj régebb óta megvan, az elején kellett csak rászolnom párszor a macskákra, hogy hagyják aztán teljesen megszokták.
2021. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Hidd el, ha napokig éheztetve lennének, simán megennék.
2021. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van erről egy gyermekkori emlékem, két kisciánk volt, a kert tujás részében kismadarak visító csiripelését hallottuk, kiestek a fészekből szegény kismadarak, erre a két cicánk úgy ráindult a könnyű zsákmányra, alig tudtuk elkergetni őket, sosem haragudtam a cicáimra ezen kívül, végül sikerült megmenti a fiókákat, s visszahelyezni a fészkükbe
2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Mert szobacicák, akik mindig jól voltak tartva. Valószínűleg azt se tudják mi az.
2021. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kinti macskánál tanulmányoztam a vadászgatásukat, ahogy egereket hajtanak...

Mintha csak játék lenne részükről, csak hát méretükből fakadóan beadják a kulcsot az egerek.

Na pont így játszik velem is a macska, csak mivel én 90 kiló vagyok, ő meg másfél, egy ideig elnyammogna rajtam.

2021. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!