Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen maradékot érdemes adni...

Milyen maradékot érdemes adni a cicának?

Figyelt kérdés
A pörköltet imádja, de a tésztákat csak megnyalja.
2021. dec. 21. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
A hús ezerszer jobb a macskának, mint tápok! Természetesen legjobb a nyers hús, én mindig teszek nekik félre a nyersből, ha húst készítek. De főtt, sült húst is nyugodtan adhatsz neki időnként, ha nem túl fűszeres. Egy kevés zöldséget is adhatsz nekik.
2021. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 4 macskám van, három macskakaját eszik, a negyedik kizárólag házi kosztot hajlandó. Nekünk is egyszerűbb lenne a konzervbontás, mint külön kaját készítgetni neki (nem mindig eszünk olyat, amit ő is szeret), de hát ő ilyen, ezt dobta a gép. Mellesleg valamennyi zöldség és zöldfűszer a konzervekben is van, legalábbis az Animondában és a Feringában, amit a többiek kapnak. A tésztáért a mi cicánk sincs oda, de például a gulyáslevest vígan megeszi hússal, zöldséggel együtt. Nyers csirke és marhahúst is kap rendszeresen a vitaminok miatt.
2021. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Az én egyik cicám mindent megeszik, macskakaja, főtt koszt, akármi.

A másik válogatós, csak néhány fajta macskaeledelt eszik meg, de főtt ételből mindent.

2021. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Főzeléket szeretik
2021. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!