Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran fordul elő,...

Milyen gyakran fordul elő, hogy a macska nem az alomba végzi a dolgát?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos elég gyakran, legalább heti egyszer előfordul, hogy máshova pisil vagy kakil (általában valamelyik szőnyegre...) Ez normális macskáknál, vagy más macskákkal is történik néha "baleset"?

2021. dec. 22. 13:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Nálunk soha többször tisztítsd az almot, ha nagyon sok van benne, akkor nem megy már bele.
2021. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk soha nem volt ilyen.

Amikor elhoztam a menhelyről azonnal ment az alomba külön “bemutatás” nèlkül.


A legelején kakilt be a fürdőszoba szekrény alá, annyira rettegett a porszívótól. Azóta csak elszalad :-)

2021. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag akkor volt ez, amikor beteg volt az egyik cicám. Ketten vannak, soha máskor nem történt ilyen jellegű baleset 10+ év alatt.
2021. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első éjjel kakilt a sarokba; én szúrtam el, távol volt tőle az alom. Megoldottuk, azóta sose.
2021. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Eggyel több alom kell, mint ahány cica van, és minden nap szedd ki a csomagokat, akkor visszaszokik.
2021. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Új kandúr? Területjelölésre szokták így csinálni, feltűnő helyre, főleg szabadban. Ha viszont már magáénak tud egy lakást, és oda más macska nem jár be, akkor már egyáltalán nem szokásuk. Csak ha nagyon tele van az alom.
2021. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor lehet, hogy az a gond, hogy két macska van, de csak egy alom. Illetve nem tisztítottam ki minden nap. (Korábban csak kinti macskám volt, még nem vagyok gyakorlott ebben). Köszi a válaszokat :)
2021. dec. 22. 15:22
 8/8 anonim válasza:

Most miért pontoztatok le?

Macskás könyvben olvastam, hogy így kell csinálni, mert nálam is több macska van, és addig volt, hogy nem az alomba csinálták.

Azóta már nincs ilyen.

2021. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!