Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napja eltünt a cicám,hol...

1 napja eltünt a cicám,hol kereshetném még?

Figyelt kérdés
Kandúr cica 2 éves, tegnap reggel 8 órakor kiment evés nélkül mert bent alszik, apa,anya, bátyám tegnap és ma egész nap kerestük, sok ház van ahol nem laknak és oda is bementünk hátul, sok mindenkinél és megkérdeztünk mindenkit de semmi.. Átfésültük majdnem a falu egész területét és semmi, annyira sajnálom szegénykémet magamat hibáztatom mert kiszökött, egyebkent pórázon szoktam tartani. Elő jöhet még? Hova mehetett ilyen hidegbe? 😢
2022. jan. 3. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Plakátold ki, komolyan, ne érdekeljen, hogy kiröhögnek miatta! Csinálj mini szórólapokat és dobd bele a postaládákba. Ha sok az elhagyatott ház, akkor esélyes, hogy bezárták, akár véletlenül is, vagy itt voltak szilveszterre, esetleg valahova beszorult és nem tud kijönni, vagy fél. Hívogasd ott is és nyittasd ki a tulajjal! Próbáld meg hívogatni, vagy tegyél ki kaját az a ház elé! Esetleg kérdezd meg az állatorvost, vagy a menhelyet a környéken! Nekem ezek segítettek 9 nap után, csak enni jártam haza és minden elhagyatott házhoz bementünk, kinyittattuk. De szerintem a plakát miatt lett meg, valaki befogadta...


Egyébként ivaros a kandúr? Most már kezdődik a szezon, lehet azért ment el! Ha hazajön, jó lenne ivartalanítani és akkor nem kóborol el!

2022. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ivaros, akkor elment dugni. Ha kiürül, akkor haza fog menni.
2022. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár több napra is eltűnhetnek a kandúrok. Baleset nem valószínű hogy érhette, mert két évesnek még jók az érzékszervei, jól tud magára vigyázni.
2022. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de ha kicsapod az udvarra, mégis mit vársz?
2022. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nincs meg :(
2022. jan. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!