Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első kombinált oltás után már...

Első kombinált oltás után már ivartalanítanak cicát vagy meg kell várni míg megkapja az ismétlőt?

Figyelt kérdés

Pont 2 hete kapta az elsőt, azt tudom hogy ennyit mindig kell várni oltások után de meg kell várni a másodikat is hogy műtsék? Utcáról mentett kandúrom van, decemberben fél évesnek állapították meg de az a gyanúm hogy picit több, tegnap észrevettem hogy lett egy bizonyos szaga meg nagyon megnőttek a heréi, nem akarom hogy elkezdjen jelölgetni…azt olvastam ha egyszer elkezdi ivartalanítás után se biztos hogy megszűnik. Szóval most bepánikoltam, hogy minél előbb ivartalanítani kéne

(Tudom hívjam a rendelőt, fogom is de még nincsenek nyitva és addig hátha tudja valaki a választ)


2022. jan. 16. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kandúrom 3-éves és ő rajta is annyira érződik a kandúrhugyszag
2022. jan. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy kell e várni oltás után, egyébként nem hiszem. de nálam ivartalanítás után sem maradt abba a jelölgetés, úgyhogy jobb lenne sietni vele (már ha lehet).
2022. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

10 napot kell várni oltás után bármilyen műtét előtt, illetve műtét után is csak 10 nappal később kaphat oltást. Ha esetleg belázasodik így ki tudják zárni hogy nem az oltástól van.

Közben a válasz is meglett ha valaki később rátalálna erre a kérdésre, lehet ivartalanítani ha már megvan az első kombináltja és letelt a 10 nap


Igen utolsó rengeteg helyen olvasom hogy sajnos utána se hagyta abba a kandúrja...szóval jövő héten el lesz intézve hogy az enyém el se kezdje😅

2022. jan. 18. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!