Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jo otlet egeret venni a...

Jo otlet egeret venni a macskanak?

Figyelt kérdés

Van egy macskam, panelbol jott. Az anyja valoszinuleg nem fogott neki egeret amivel megtanitsa neki hogy az eger az finomsag. A macska erdeklodik a ragcsalok irant, valoszinuleg osztonos dolog, viszont nem eszi meg vagy oli meg oket, csak hajkurassza.

Jo otlet venni allatboltban egeret hogy betanitsam ot ugy, mint az anyamacskak szoktak a kicsikkel?



2022. febr. 6. 12:32
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
A macskanak ez a finomsag, igy vannak kodolva. A tapos dagadt panelmacskak is orulnenek szerintem ha kapnanak neha elo egeret vagy madarat
2022. febr. 6. 13:03
 12/34 anonim ***** válasza:
46%
Ne foglalkozz ezekkel a kifinomult makikkal, nyugodtan vegyél neki egeret.
2022. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
11-es marhaság, az én macskám pl csak kinyírja őket, de megenni nemeszi meg, csak széthagyja az udvaron.
2022. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Lattal-e mar diszno vagy marhavagast ? Pedig te is ehetnel krumplit hus helyet ha annyira erdekel az allat kinhalala...
2022. febr. 6. 13:06
 15/34 anonim ***** válasza:
62%

11

Nyilván örülnének neki, de ők se ennék meg. A macska úgy van kódolva, hogy a legnagyobb tápertekű ételt kapja meg a legkisebb energia belefektetéssel szóval a legjobb neki egy prémium száraz táp mellé egy jó szaftos táppal.

2022. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%
Majd fog magának, ha kell neki. A macskák nem azért ölnek, hogy egyenek, hanem mert játszanak, ösztön. Van macska amelyik nem bántja a rágcsálókat, van amelyik megeszi. Nem kell erőltetni.
2022. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%
Igen láttam, disznóölő puskávaln egy ezredmásodpercig sem érez fájdalmat.
2022. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Arra voltam kivancsi hogy meg lehet-e igy tanitani a macskat, van-e valakinek tapasztalata ebben. Nem az hogy etikus-e, ha kell naposcsibet, vagy ketnapos patkanyt adok a macskamnak az sem erdekel
2022. febr. 6. 13:14
 19/34 anonim ***** válasza:
45%

Az enyémnek venni se kell, rendszeresen fog magától is.

Büszkén hozza, megmutatja, meg kell dicsérni érte és akkor nekiáll befalni.

Szokott hozni verebet, galambot, szarkát is.

De hozott már többször patkányt is, meg egyszer sündisznót. Mondjuk a sünnek nem örültem, az védett.


Szerintem táplálék egeret nyugodtan vehetsz neki - csak színesíti az étrendjét. Nem törvényellenes állatkínzás ahogy egyesek írják, hüllőknek is szoktak adni.

2022. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
En predatort akarok nem tapos kiscicat
2022. febr. 6. 13:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!