Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A párom szörnyen allergiás a...

A párom szörnyen allergiás a macskákra, de én szeretnék egy cicát. Van esetleg olyan macskafajta, ami nem okoz neki reakciót?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Persze, a csupasz macska.
2022. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 qkker1 ***** válasza:
59%

Nincs.

Mi a francért nem tudod tiszteletben tartani, hogy allergiás a macskákra? Ennyire nem vagy kompromisszum képes, akkor talán szakítani kellene, míg nem késő!

2022. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Leteznek hipoallergen macskak, de az a baj, hogy sajnos az sem 100%, hogy megfelelo lesz, hiaba veszed tenyesztotol, mert egyeni erzekenyseg kerdese is.

Ha azt mondod, hogy szornyen allergias, akkor benne van a pakliban, hogy a hipoallergen se megoldas, kiveve, ha bevallalja, hogy elete vegeig gyogyszert szed. Mar ha talal olyan gyogyszert, ami tenyleg hasznal.


Feltetlenul muszaj eroltetni a macskat? En nem tennem ki ennek a paromat, megmondom oszinten es a leendo macskat se annak, hogy ne adj isten par honap utan el kene ajandekozni, annyira nem mukodik az egyutteles.

2022. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%

Bocsánat, ha ez bunkón hangzik, de ha ennyi áldazotatot nem tudsz bevállalni érte, akkor itt kéne véget vetni ennek.


Le lehet pontozni, ha akartok, én csak azt mondom, hogy ha ennyit sem áldoz be, akkor a nagyobb dolgokat hogy tudná?

2022. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Plüssmacska, robotmacska
2022. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Sajna nincsen teljesen antiallergén macska, mert a csupaszcicáknak igaz, hogy alig látható szőre van, de az a fehérje ami az allergiát okozza benne van a pisijében, és a nyálában is, ami a levegőbe kerülve irritálja az allergiáját. Sajnos tudom jól, mert én is imádom a macsekokat, de borzasztó allergiás vagyok rá: bevörösödik könnyezik a szemem, fulladok, köhögök stb.. semmiképp ne hozz haza macskát, mert nagyon meg fogja érezni.
2022. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én is allergiás vagyok a cicákra, de nekem a hipoallergén macskák nem váltanak ki reakciót. Bár nem tudom, nála ez mennyire lenne így, az allergia kicsit mindenkinek "máshogy működik"
2022. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Van hypoallergén macska, ki kell próbálni/ leellenőrizni. Kutya is van.( Unokaöcsém szeretett volna,de allergiás. Így lehetett) Most mit kell kedves válaszolók belekeverni a párkapcsolati ügyeket. Semmi köze hozzá. Biztos nem vagytok macska pártiak....Nyílván lemond róla ha nincs megoldás.
2022. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Állítólag a szibériai macska hipoallergén (mert nem a szőrrel van baj, hanem a nyállal, amit ugye a szőrére ken), ha gondoljátok látogassatok meg egy tenyésztőt, hátha.


Ettől függetlenül én nem merném bevállalni a kettőt - vagy tarts ki a párod mellett, vagy keress olyat akinek nincs allergiája.

2022. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

A brit rövidszőrű hypoallergén pl.

Fontos tudni, hogy a macska nyálára vagy a szőrére allergiás. Ha a nyálára akkor nem jó egyik macska sem, ha a szőrére akkor a hypoallergènekkel nem lehet baj.

2022. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!