Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Marhapörit evett a cicánk,...

Marhapörit evett a cicánk, ugye nem lesz baja!? Nagyon aggódom.😭

Figyelt kérdés
Az egyik kedves családtagom azt gondolta jó ötlet marhapörköltet adni a macskának. Ő persze mind befalta, elvileg nagyon ízlett neki.. Teljesen kiakadtam, amikor megtudtam, most meg szorongok nehogy baja legyen. Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem lesz semmi.

2022. márc. 10. 13:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne? Van marhahúsos macskaeledel is.
2022. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Fú, de nem bírom az ilyen túlaggódó...

Nagyon sok macska kap a mai napig hosszútávon házikosztot, többekközt pörköltet is. Nyilván annyira nem volt fűszeres, mivel megette (túl fűszeres akármit alapból nem szokásuk megenni), illetve annyi hagyma sem lehetett egy macskányi adagban, hogy baja legyen tőle. Fűszer amúgy a macska és kutyakajában is van. A fűszerek nem mérgek. A túl fűszeres dolgok nem jók, de az az embernek sem. Nem kell aggódni, se szorongani, se bőgni, se hisztizni. Kérj bocsánatot a családtagodtól, mert durván túlreagáltad...

2022. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Én is szoktam adni.

Jól felvizezve átmelegítem, hogy a szaft leázzon a külsejéről, a belsejébe meg nem szív be annyi fűszert.

2022. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

Az a helyzet, régen azt ettek a macskák amit találtak.


Persze én sem adom a fűszeres kajáimat oda nekik, még az embernek is sok lenne, de nem aggódok, ha véletlenül nekiesnek és kipucolják a fazekat. Nem egészséges, de ha egészséges a cica, egy alkalomtól nem lesz baja.


Ez olyan mint a dohányzás. 1 cigibe még senki sem halt bele. (Kivéve ha benzintároló belsejében gyújtotta meg.)

2022. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
66%
Ha égne a gyomra bedobsz neki egy renniet aztán megoldja
2022. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg, ne szorongj ez miatt! Kötve hiszem, hogy baja lenne tőle. Vidéken a macskákat sokan házi koszttal etetik rendszeresen, mégis hosszú életük van. Ki tudja ezek a száraz macskaeledelek mi mindent tartalmaznak. Jobb bele sem gondolni.
2022. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
95%
:D régen mi nem is adtunk macskakaját, csak maradékot nekik.
2022. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
8 éves, kinti macskám van és egészséges. A száraztápot nem eszi meg, a tasakosból is válogat. Kapott a lányomtól prémium juti falatot, megszagolta és otthagyta. Csak reggel kap tápot, délután vagy ételmaradékot,. vagy baromfi zuzát.májat.- Ha pörkölt vagy brassói van ,eszi a mradék9ot tésztástól-krumplistól. Sőt. A pörköltszaftba áztatotzt6 kenyere6 is szereti.
2022. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 10. 15:30
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
De baja lesz. Le esik a feje is!
2022. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!