Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak szerintem eszméletlen...

Csak szerintem eszméletlen gyönyörűek a fekete és az iromba cicák?

Figyelt kérdés
Melyik a szebb? Szavazzatok.

2022. márc. 12. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én elsősorban a fekete macskákért rajongok, főleg ha fehér galléros is. De van egy cirmos kandúrom is, és nagyon szép ő is. Egy igazi tündéri rosszcsont. 😀
2022. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni az életet úgy, hogy legalább egy fekete macskám ne lenne.
2022. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi környékünkön volt egyszer egy iszonyatosan domináns fekete kandúr, minden szempontból domináns volt: Akármilyen szukát termékenyített meg, azok onnantól fekete macskát szültek. Tehát az egész utca tele volt az ő üszökfekete kölykeivel, akik aztán tovább örökítették színét, és idővel kb csak fekete macskákból állt az egész utca. Mindenki tukmálta a szomszédoknak, hogy "nem kell még három fekete cica? most születtek!". Az embereknek már színmegvonási tüneteik voltak, hogy folyton csak fekete macskák születnek mindenhol, ez abszolút nem poén. Én akkor voltam kisgyerek, és naivan azt hittem, hogy ez a trend a nagyvilágban is, hogy 100-ból 90 macska fekete, mert olyan ritkán láttam akár még cirmost is. Vöröset, fehéret, szökőévente egyszer! Így nekem azok lettek a kedvenceim, a vörösek. Vagy az ilyen kaotikus sokszínű barna-fehér-fekete-szürke cicák. A sima feketét egy életre meguntam :D
2022. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!