Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macska bentre szoktatása?

Kinti macska bentre szoktatása?

Figyelt kérdés

Egy kb 4 éves ivartalanított lány cicáról van szó. Eddig kijárós cica volt, szinte minden nap kiengedtük pár órára. Költözés miatt viszont teljesen bent kellene nemsokára tartanunk, mivel udvar nélküli lakásba költözünk.


Valaki csinált már ilyet? Nem kínzás ez a macskának?

Néha volt, hogy nem engedtük ki egy-egy nap, mert esett az eső, olyankor folyamatosan nyávogott, annyira ki akart menni. Nem tudom mi lesz, ha egyáltalán nem mehet majd ki..


2022. ápr. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem engeded ki, kész. Nem tudsz mást csinálni, előbb utóbb rájön hogy felesleges könyörögni és fel hagy vele.
2022. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült. Kijárós macska volt, majd panelban mentünk. 1 teljes hónapig kínkeservesen nyávogott folyamatosan egész éjszaka, és amikor nem voltam nappal otthon. Kínzás volt neki, én sem bírtam már a nem alvást, szomszédok is kezdtek idegeskedni. Elvittük szüleimhez kertes házba, ott jól érezte magát.
2022. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz. Bár nem lehetetlen, hogy megszokja, sok utcáról összehalászott macska vígan él panelban. A miénk depis lett, egész nap aludt. Csak enni, pisilni, kakilni kelt fel, meg 1-2 órát járkált, esetleg az ablakban nézelődött. Játszani egyáltalán nem akart. Pedig direkt lehálóztuk a teraszt, hogy kimehessen, de úgy érezte, ha nem mehet el, akkor semmi értelme kimenni, így már azt se vette igénybe. :( Szóval nekünk ez a projekt bukás lett.
2022. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!