Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért áll a macska az első...

Miért áll a macska az első helyen sokaknál?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy szép lánnyal tinderen, jól elbeszélgettünk szimpatikus volt normálisnak tünt, de miután megtudta hogy szerintem (emlős/szörös) állat nem való lakásba vagy házba és nem bírom ha gyerekként kezelik az állatot akkor nagyon flegmává vált(hogy óriási csalódás így gondolom mert ő macskájával alszik és kell, puszilgatja is) és le is tiltott.

Miért vannak ilyen emberek?



2022. ápr. 15. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Miért, te az vagy?! :D
2022. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Téged még nem is ismert, éppen csak elkezdtetek beszélgetni, szóval nem is értem, hogy mégis miért lennél neki fontosabb te, mint a macskája. Logikus döntés, hogy olyannal ismerkedne, akit a cica se zavar.
2022. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, az, hogy első helyen áll a macska és az, hogy nem jöhet be a házba, messze nem ugyanaz a kategória. Ennyire különböző embereknek kár is vesztegetniük egymás idejét.

Én középutas vagyok: vannak állataim, akik bejöhetnek a házba, vedlési időszakban is, ázottan is stb., de a konyha és a háló tabu.

2022. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Nálam is az ágyban alszik a macska, és ez nem jelenti azt, hogy az első helyen állna. De ha valaki idevakkantana, hogy a szőrös állat nem való lakásba vagy házba, akkor én is lapátra tenném.

Vagy te úgy gondoltad, a macska repül, mert te felbukkantál?

2022. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs macskám, kutyám van, aki benti, de figyi, te egy idegen vagy neki, a macskája már megvan, úgy tartja, ahogy ő jónak látja, neked ebbe semmi jogod beleszólni. Keress olyat, akinek vagy nincs állata, vagy ugyanúgy gondolkodik erről, ahogy te. Mellesleg sok kinti macska egyben kijárós is, és az ilyen "boldog" macskák gyakran végzik autók alatt vagy kutyák által megölve. Nem biztos, hogy neked van igazad a témában, de nincs értelme folytatni az ismerkedést olyannal, akivel más az értékrendetek. Remélem, a csaj már letiltott, ha tovább ismerkedik veled, ő is hülye.
2022. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
A kérdést olvasva bennem is az fogalmazódott meg rád nézve, hogy: Miért vannak ilyen emberek? :-o Tinderen keress kisállatelutasító partnert, lesz belőle, az a te táborod, nekik te egy főnyeremény leszel. Jelen esetben a lány megundorodott tőled, te gyk-ra jöttél róla fröcsögni, adsz rendesen a romantikának meg a másik ember tiszteletének. Igazi sutyerák olcsójános, ezt a típust minden valamire való nő lepattintja.
2022. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, ezt te hogyan képzelted el? Ha esetleg komolyabbra fordult volna köztetek a dolog, akkor elvártad volna, hogy miattad megszabaduljon a macskájától? Semmi baj nincs a csajjal, teljesen normális reakció részéről, hogy nem pazarolja tovább az idejét egy olyanra, akivel ennyire más az értékrendetek! Én is macskás vagyok (bár jelenleg nem velem élnek, de ez nem feltétlen lesz mindig így), és egyáltalán nem ismerkedem olyanokkal, akik nem szeretik a macskákat. Nekem még barátok esetén sem fér bele, ha valakivel ezen a téren másképp vélekedünk.
2022. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem egymast keresitek, ennyi, orulj neki, hogy meg most kiderult. Nem ertem a kiakadasod, tok alaptalan. Szamomra is alap, hogy olyan emberrel meg csak randizni se vagyok hajlando, aki nem szereti vagy nem turi meg bent az allatokat, mivel van egy benti kutyam. Milyen kapcsolat lenne ez, ha mar ebben is kulonbozunk?
2022. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért van az elsö helyen (nem biztos, de jo eséllyel!) mert még nincs gyereke. Te abban vagy hibás, hogy az ehhez szükséges apro szivességet nem tetted meg neki!
2022. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert kicsi a pöcsöd, ne a macska legyen már a hibás!
2022. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!