Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az elöbb elütöttem sajnos egy...

Az elöbb elütöttem sajnos egy cicát nagyon megsérülhetett?

Figyelt kérdés

éreztem is a koppanást a kocsim alatt városban voltam a kicsi meg mint a rakéta átvágódott a kocsi alatt (megengedett sebeséggel mentem és azonnal fékeztem amint megláttam)

Miután ez megtörtént felhajtottam a járdára ki ugrottam a kocsibol és elkezdtem keresni, egy gyalogos lány segitett is nekem de 15 perc keresés után sem találtuk meg ..ha el tudott szaladni akkor nem sérülhetett annyira meg vagy igen?.



#Cica,macska,kocsi,atutó,elütni,elszalad,sérülés
2022. ápr. 22. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ki tudja? Ha belső sérülése van, akkor elbújt meghalni.
2022. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem. Az, hogy elszaladt, semmit sem jelent, dolgozik benne az adrenalin. Lehet, hogy megúszta kisebb ütéssel, lehet, hogy belehal, nem lehet tudni.
2022. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Pokolra fogsz jutni. A karmád szerint gyilkos vagy...
2022. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

hogy az istenbe nem lehet észrevenni egy kirohanó állatot?

Ennyi bamba embernek jogosítványt adni hihetetlen....

96 óta van jogsim, egy állatot nem ütöttem el, napi szinten vezetek.

2022. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
vezetsz te a nagy fszt. Amikor mész 70-tel nyolcvannal és hirtelen eléd ugrik s a semmiből egy állat , nem mindig sikerül lefékezned..
2022. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
időben.
2022. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

#3 te retardált vagy.

#4 te meg még nem vezettél és macskát se láttál full sebességgel közlekedni.

2022. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos én is jártam így. Láttam már messziről, hogy egy kölyökmacska a járda szélén ücsörög. Lassítottam. Abban a pillanatban, ahogy mellé értem, a kocsi elé ugrott. A hátsó keréknél koppant. Azon a szakaszon nem lehetett se megfordulni, se megállni. Mire visszaértem, nem találtam meg.

Volt pár álmatlan éjszakám miatta.

2022. ápr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Én autóúton jártam így. 70-el mentem éjszaka, mert szarok voltak a látási viszonyok és a fás résznél egy bokor alól kirohant elém egy fekete macska. Satuféket nem tudtam nyomni mert jöttek mögöttem, átkormányoztam a másik sávba, de cseszhettem...nem bírtam kikerülni, a macska meg pont a kocsi alá szaladt...


Sajnos a legnagyobb igyekezet ellenére sem lehet mindig kikerülni ha eléd ugrik valami.

2022. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Majd lehet később hal meg. Belső vérzés vagy akármi. Az is lehet hogy életben marad.


Amúgy meg nem te vagy a rossz, nem jutsz pokolra se. Az ostoba gazdi a rossz csak ebben a történetben, aki felelőtlenül kint tartja a macskáját és tátja a száját ha azt baj éri.

2022. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!