Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Első emeletről kiugrott a...

Első emeletről kiugrott a macska, lehet baja?

Figyelt kérdés

Ránézésre nincs semmi baja, szerintetek lehet esetleg olyan baja mégis, ami nem látszik?


Az erkélyről ugrott, nem ablakból (szóval kicsit alacsonyabbról így, mintha ablakból ugrott volna)


Beton van alatta


2022. ápr. 24. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Még biztosan maradt 8 élete. Ha baja van, majd úgyis jelzi a furcsa viselkedésével.
2022. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A gerincének lehet. Én lehet elvinném egy általános vizsgálatra. Vagy figyeld változik e a mozgása stb
2022. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ja ennyire parazol Állatorvos
2022. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Érdemes lenne macskahálót felszerelni az erkélyre, és az ablakokra is. Ha most esetleg meg is úszta, ne kísértsd a sorsot.


Figyeld a mozgását, viselkedését, étvágyát. Ha bármiben szokatlan változást érzel, irány a doki.

2022. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Bízom benne, hogy nem. A miénk is leugrott (vagy esett) az elsőről. Semmi baja nem lett, csak megijedt, hogy ismeretlen helyre került a földszinten. A munkahelyemen egy macska a HATODIK emeletről esett ki! Beszaladt hozzám a boltba, szerencsére hamar meg lett a gazdi. Elvitték orvoshoz. Nem emlékszem mit mondtak mi baja lett, de a mai napig jól van és semmi maradandó sérülést nem szenvedett. 🙂 Az első emeletnél nem is a magasság a veszélyes. Hanem az, rá ne essen valamire! Szóval figyeld! Ha eszik, iszik, nem csak gubbaszt akkor nem lehet baj!
2022. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is az elsőről ugrott ki, de már több, mint egy hónapja.


Most derült ki, hogy eltört a bordája (bár jele nem volt) Nehezen vette a levegőt, ezért mellkas röntgenre kellett elvinni. Ott látszódott, hogy az eséskor a bordatörés miatt a tüdeje "kisebb lett", mert a csont elfoglal egy pici helyet. Arra várunk, hogy összeforrjon. Ha utána is liheg, akkor CT-re kell vinnünk. :/


Szerintem nézesd meg.

2022. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs. De orvos a biztonság kevdvéért megnézhetné
2022. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cubina ***** válasza:
22%

Vidd el dokihoz, mert belső sérülései is lehetnek, aminek csak később lesznek jelei, és lehet hogy akkor már késő lesz.


Én a kilencediken lakom, mindenhová rácsot tettem. Egyszer valahogy az egyik cica kisurrant az erkélyre és ott állt a korláton, azt hittem meghalok. Kilencedikről már nem lenne esélyük. Szerencsére jutifalattal bejött, azóta még jobban vigyázok. A tesóméké a nyolcadikról esett le, de nem is élte túl. :(

2022. máj. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!