Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet kezdeni a kölyökmacs...

Mit lehet kezdeni a kölyökmacskával?

Figyelt kérdés

1 hete hoztam, 8 hetes kan, belepisil az ágyba meg nagyon csúnyán harap és karmol.


Hogyan lehet erről leszoktatni?


2022. máj. 2. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

A kandúrok általában(!) nem szeretik az érintést/simogatást. Nekem egyszer volt kandúrom, viszont az kezesbárány volt, és azóta sem láttam még olyan szelídet. Barátkozzatok, lehet hülyén hangzik, de neki egy tök vadidegen vagy, meg kell dolgoznod a bizalmáért. Pl amikor enni adsz neki, akkor mellette ülsz egy széken. Aztán napról napra közelebb ülsz hozzá, mint a kisherceg a rókához. Ha meg akarod simogatni de fúj rád, akkor az azt jelenti hogy hagyd békén, ne erőltesd rá magad.

Egy dobozban/tálban mindig tarts friss macskaalmot, és akkor valószínű használni is fogja.

2022. máj. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán hoztad el, 8 hetes koráig tilos az anyjától elválasztani, de 12 hét a legoptimálisabb.
2022. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanult meg normálisan szocializálódni... 2. voltam.
2022. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ivartalanízzzzsssdddd! Mozsd röktön!
2022. máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Van két kezed! Csapj oda neki, hogy tudja, hol a helye! Én már rég elvertem volna! Tudod, kit karmoljon!
2022. máj. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Játéknak veszi...


Meg félek, hogy baja lesz

2022. máj. 3. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:

5.: Eszeden vagy? Soha ne legyen semmilyen állatod!


Ez annak a hibája, aki eladta így. 8 hétig tilos az állatot elválasztani az anyjától, pont ezért, mert szocializálatlan, idegrendszerileg sérült lesz... Ezen mit változtat a verés? Lóf.szt. Neked kellene tudnod, hol a helyed: ott, ahol állatot soha nem lehet tartani.

2022. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ivartalanítsad, de NE most.
2022. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!