Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám minden nap hajnali...

A macskám minden nap hajnali 4kor kel ill.kelt engem is addig nyávog míg nem játszok vele, de valami irtó hangosan Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig levan fárasztva mindennap több órás játékkal, foglalkozva van vele.

Benti cica 9 hónapos ivartalanított fiú.



2022. máj. 11. 04:57
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Kelj fel, adj neki kevés kaját (mondjuk egy kanál nedves kaját) majd ha vissza jön pihenjetek.

Az én macskám is mindig hangosan jött felkelteni majd rászoktattam arra hogy egy kicsit együtt aludjunk.

2022. máj. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem szabad ráerősíteni 😞 ha azt látja, hogy nyávogással eléri, amit akar, akkor annál jobban fog nyávogni.

Tudom, milyen idegesítő egyébként, nekem a macskámnak kb. 2-3 éves korára állt át az alvásciklusa olyanra, mint az enyém. Most már végigalussza az éjszakát, de addig kemény volt. Sajnos sok mindent nem tudsz tenni, azon kívül, hogy nem hagyod zsarolni magad 😞

2022. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-nak igaza van. Az egyik macskámnak az a heppje hogy sétálgat a lakásban, vagyis ki-be mászkál a szóbákból, és ha épp csukva van az ajtó akkor teli torokból nyávog hogy nyissam ki. Mivel nem tudok nyitott ajtónál aludni, nagyon sokáig minden reggel ez volt. Már rászoktattam hogy márpedig nem fogok hajnalban kelni azért hogy ő sétálgathasson a napfelkeltében, úgyhogy már nem hisztizik. Nagyon idegörlő, de nem engedj neki.
2022. máj. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Én erről 1-2 fülessel leszoktattam. Barátnőmé a macska, ami eredetileg benti volt, de a nyomásomra most már inkább kinti lett. Nincs még egy állat a bolygón mint az ember, hogy más fajjal összefekszik. Szerintem gusztustalan. Állatnak kint a helye.
2022. máj. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönom a tanácsokat!

Nem kertes házban lakunk így nem kijárós a macska.

Amúgymeg azért is benti mert az utcáról szedtem fel szegenykét csontsoványan és csipásan az orvos szerint bántalmazva is lehetett.

2022. máj. 11. 07:32
 6/6 Szeiff válasza:
75%

Szerintem a "Simon's Cat" Youtube csatornáról nagyon sok hasznos tanácsot kaphatsz macskatartás problémaelhárításáról.

Talán a te problémádat itt dolgozták fel leginkább.

[link]

2022. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!