Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskákkal?...

Mit csináljak a macskákkal? Mindent tönkre tesznek. Egyedül nekem sok a 2 macska után állandóan rendezkedni.

Figyelt kérdés

Volt barátom akart macskát és nálam vannak, mert rá egy legyet se lehet bízni. Reggelente a virágokat verik le és már szétrágták. Függönyt tépik le folyton , azt a fajtát amit az ablak ketet 3/4éhez rögzítettem ragasztós akasztóval. 3x raktam újat és fúrni, kalapalni nekem nem megy a keretbe. Nincs ki segítsen, külföldön vagyok és új városban is. Egy barátnőm van ,aki ugyanígy szenved segítség nélkül az ilyen munkákkal. Fizetős embert se találok ilyenekre.

Kialvatlan vagyok ,mert minden nap hallom ,hogy a radiatoron koppan a virág. Máshová tettem , magasabb szekrényre, de akkir arra ébredtem, hogy a szőnyegre zuhan. Nagyon unom hogy nem lehet virágom a macskák miatt. Kb 10 évig velem lesznek ,addig se virág se függöny, se egyéb miattuk? Dísztargyaim nincsenek, nem is szeretem őket, meg minden el van pakolva előlük, ami olyan dolog, de unom a sivár virág nélküli eletet meg a szétbarmolt fuggonyoket, amiket napi szinten javítok.


2022. máj. 17. 08:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Talán ha érdemben törődnél velük, rájönnél miért rombolnak, és akkor tehetnél ellene.
2022. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Add örökbe a macskákat olyannak, aki együtt tud velük élni, szereti őket, és nem okoz gondot neki macskabaráttá tenni a lakását. Annak semmi értelme, amit most csinálsz, neked se jó, a macskáknak se.
2022. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok otthon ülő típus. Egyedül vagyok. Dolgozok 8 órát, kutyát viszem ki napi 3x. Még az sincs ,hogy tévét nézzek, mint más és akkor otthon vagyok. Nincs tévé és nem is nézek semmit, mint a macskás csoportban látom, hogy fekszenek a képernyő előtt és fotózkodnak.

Nem direkt rombolnak, hanem ablakom szeretnek kinézni és akkor történik minden baleset. Tettem már falra kosárba is virágot, de szekrény tetejére mászva, amikor nem láttam, lerágták.

2022. máj. 17. 08:47
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha nem akarod megtartani őket, akkor keress nekik új gazdát.

2. Egyébként lehetne tenni ellene - meg fogsz lepődni: neveléssel (mert a macskák igenis nevelhetők, nem is olyan nehezen)

Nekünk is van 2 benti macskánk, és SEMMI gond nincs velük. Rengeteg virágunk van, meg függönyeink is, meg egy csomó törékeny cucc. Nem mondom, hogy amíg kölykök voltak, 1-2 dolog összetört, de annyi.

2022. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem valók, mert egyedül vagyok és nem családdal vagy párral ,aki segítene bármit is. Volt barátom is talán havi 1x almolt, valamikor rosszul, hiába mondtam neki ,mit hogy. Pl kevés volt az alom, nemhogy cserelte volna ,inkább hozzá öntött. Az egyik macska nagyon kényes erre, mert ha szaga van , már nem megy bele. Ha kevés az alom ,mindig frisset teszek bele,miután a tálcát elmostam. 20x mondtam neki. Volt egyszer ,hogy a jó almot mindet kukába öntötte. Kaját meg mindent én rendeltem mindig. Anyagilag se igen adott bele semmibe soha.
2022. máj. 17. 08:51
 6/25 A kérdező kommentje:

4es. NEKTEK.

Egyedül vagyok , így nehéz. Ha nem vagyok itthon 12 órát, akkor senki nem neveli.

2022. máj. 17. 08:52
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy rendezem a lakást, hogy ne okozzanak a macskák, (2 van) még több problémát, nem tartok virágot, és ott ahova bejárnak nincs semmi amiben kárt tehetnek. Télen neccesebb ez amikor bent vannak egész nap, nyáron bent alszanak, de kint vannak ha jó az idő.
2022. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Amíg kölykök megértem a káoszkodást, de már nagyok. Egyedül kevés vagyok hozzájuk, kevés itthon töltött idővel. Edzeni se fogok tudni eljárni, mert akkor ennyit de leszek itt velük.
2022. máj. 17. 08:53
 9/25 A kérdező kommentje:
Csak bentiek, most 47m², előző 52m² lakásban.
2022. máj. 17. 08:54
 10/25 A kérdező kommentje:
Unom már, hogy ebek óta nincs virágom miattuk.
2022. máj. 17. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!