Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zooplusról rendelhető minőségi...

Zooplusról rendelhető minőségi nedves/száraz macska kajában melyik márkát ajánlanátok? Nagyon sok félét kipróbáltam már, de azt vettem észre hogy a minőségibb nedves eledelek picit szárazabbak és az én macskám nem igazán eszi meg. Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én a cat chow lazacosat veszem makkáknak szárazat, nedveset ők nem esznek :D
2022. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg egy kis mennyiségű konzervet keverj mellé.


Egyébként én purinàval etetek.

2022. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szárazból nálunk a Purizon a favorit (kivéve a bárányos és egyéb hajmeresztőbb ízek), de a Greenwoods lazacost is imádja, Applaws.

Nedvest nem onnan szoktam venni.

2022. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk az applaws marka valt be.

De akkor tapot sem eszik? Pedig ra kene szoktatni, kulonben a fogai fogjak banni.

2022. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Nedvesből a rosie's farmot szokta, animonda carny, purina one, royal canin.

Szárazból pedig purina one, csak annyira válogatós hogy ezek helyett keresek neki most mást.

2022. jún. 29. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Purina egy hulladek amugy is, keress mast mindenkeppen.
2022. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én cicám Smilla nedvesetveszik ,és Apllaws tápot.
2022. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*nedveset eszik
2022. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nedvesből az én cicám ezeket szereti a legjobban: Applaws, Greenwoods, Cosma. Néha adok neki Ferina vagy Wild Freedom konzerveket is, de az első 3 a kedvence. Ha túl száraznak látom az eledel állagát, akkor egy kis vizet szoktam hozzákeverni, a cicám ilyenkor sokkal jobb étvággyal eszi.
2022. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Animondát szoktam onnan rendelni, de akkor ezt már ismered.

A Fressnapfban kapható Premiere hasonló hozzá, esetleg az? Tudom, nem Zooplus, de megfizethető és jó minőségű.

Szárazból ezeket próbáltuk: Concept for Life (talán ez a legjobb, ami nem nagyon drága, de sajnos egyáltalán nem ették meg), Smilla (ez a legolcsóbb azok közül, amik jók, egy ideig ették, de egyszer csak nem kellett többet), Royal Canin (ezt szerették, de ezt a minőséget sokkal olcsóbb tápok is hozzák), Purizon (nagy reményekkel indultunk, ez sem kellett egyáltalán), Happy Cat (végül ennél maradtunk, ez még elfogadható szint). Illetve Fressnapfból szintén próbáltuk a Premiere szárazat, de az ivartalanítottat, ami kéne, szintén nem ette meg egyik sem.

2022. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!