Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnénk egy kinti kiscicát,...

Szeretnénk egy kinti kiscicát, de hogy lehet megoldani, hogy ne szökjön el és megtanulja, hogy nálunk van otthon?

Figyelt kérdés

A házba nem szeretnénk hogy bejárkáljon ezért azt semmiképp sem szeretnénk hogy akár ideiglenesen is bent tartsuk. A melléképületben lenne kialakítva majd neki a helye csináltam is egy kis macskaajtót az ajtóra, ahol majd ki-be tud járkálni. Bezárni sajnálnám, de azt sem szeretném ha elszökne, mert némelyik szomszédban kutya is van.

Hogy oldják ezt meg mások?


2022. júl. 3. 10:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%
Minek neked macska?
2022. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%

Hát az én macskáim ragaszkodóak, és jönnek utánam, ha pisilni megyek is.

Ha a tiéd elment a kölykeivel, akkor nem érezte magát nálatok biztonságban, és nehogy a "nem ragaszkodó" macska legyen emiatt a hibás..

2022. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#10: Teljesen igazad van. Válhetően ez idő tájt a vidéki ember dolgozik a kertben, az elkényeztetett városlakó meg dologtalanul most is a gyakorikérdéseken szapulja azt, akinek nem egyezik a véleménye az övével.

Amúgy ti hogy oldottátok meg, amikor kicsi volt?

2022. júl. 3. 10:50
 14/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező amúgy jó ötlet az ahogyan szeretnéd. Lehet hogy unatkozni fog egyedül azért is fog eljárkálni. Nem lehetséges hogy kettőt tarts? Csak jobban ellenének egymással mint egyedül. Amúgy meg télen semmi baja nem lesz.
2022. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
10 vagyok. Nekünk sosem volt egyedül kis cica mindig többen voltak de legalább ketten. Így elvoltak egymással. Ha ne tán valahonnan hoztuk őket akkor pár napig be voltak zárva ha kiengedtem csak úgy hogy ott voltam ha elmentem dolgozni akkor vissza bezártam. Aztán kis idő múlva kint hagytam őket de az ajtót nyitva hagytam ahol zárva voltak bármikor bemehettek. Az volt a kis biztonságos helyük mindig tudták és be is bentek ha úgy érezték. A szomszédban vannak kutyák a nagyok nem mennek arra a kicsiknek pedig ha alkalom van rá oda viszem a szomszéd kerítéshez mikor ugat át a kutya mutatom neki hogy ott vannak és a büdös életbe nem megy ahhoz a kerítéshez mert tudja hogy ott vannak.
2022. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
a mienk 1 éves körüli. átjárt néha másokhoz, aztán elkezdtük félteni (pedig nálunk is lébecol egy rakás idegen macska..). aztán vettünk egy baromfi ketrecet (minden kisállatnak jó) 2x2x2 m, össze kellett itthon szerelnünk. alaposan leárnyékolva, alapból mindig árnyékos helyre rakva tervezzük. kint lesz a szabadban, aránylag jó nagy helyen árnyékban lombok alatt de biztonságban lesz
2022. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
Te most komolyan egy ketrecbe akarod tartani a macskádat? Téged kéne ennyi erővel.
2022. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyen macskád....
2022. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Látszik, hogy egy ostoba falusi vagy.
2022. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#17: Miért, akik egy kis panelben tartják bezárva, az mennyivel jobb? Az pont ugyanennyire állatkínzás, mert ott is be van zárva.
2022. júl. 4. 15:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!