Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám nagy erőkkel turkált a...

Cicám nagy erőkkel turkált a gyógyszeres dobozba. Nem értettük. Ma vettem észre, hogy a valeriána tégelye nyitva. Kihullva belőle a valeriána (macskagyökér). Lehet baja abból, ha esetleg evett belőle? Nincs beállva.

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem most már adj neki belőle és írd meg, hogy hatott, legalább mindenki megtudja, lehet e szanaszét hagyni Valerianát a lakásban macskák előtt
2022. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem hagytam szanaszét. Fiókban tartom és zárt dobozban. Anyu kivette a gyógyszeres dobozt mert keresett egy gyógyszert és elöl hagyta. Nem feltételezte, hogy bármilyen gyogyszert ki tudna venni a dobozából vagy bevenne bármit, ha nem dobozban lenne. A valerianára nem gondolt. Csak láttuk, hogy nagy erőkkel turkálni kezd.
2022. aug. 17. 16:44
 13/14 anonim ***** válasza:
És amikor “láttátok, hogy nagy erőkkel turkálni kezd”, akkor nem lehetett volna elvenni tőle a dobozt, és elzárni? Még úgy azt gondoljátok is, hogy magától nem enné meg a gyógyszereket, ha a mancsára kenődik valami krém vagy por, azt tisztálkodás során simán lenyalhatja.
2022. aug. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Elvettük amikor túrkált, pakolászott és elraktam a fiókba, ahol nem éri el. Nem volt benne krém vagy por (pl Flector rapid).


Azt később vettem észre, hogy abban a dobozban van valeriana tartalmú gyógyszer és nyitva a tégelye.

2022. aug. 18. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!