Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire nehéz 2 cicával a...

Mennyire nehéz 2 cicával a költözés? Tényleg ennyire lehetetlen albérletet találni? Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, huszonéves pár vagyunk, elég jó keresettel. Szeretnénk összecuccolni, viszont nekem van 2 cicám, nagyon nyugis, lakásban tartott cicák. Győrben és környékén nézegettem lehetőségeket, viszont nincs élhető lakás amibe lehetne vinni őket. Persze tisztában vagyok vele hogy nem olcsó egy albérlet, de nem szeretnénk azért 200-300 ezreket költeni arra, hogy éljünk valahol. Igényesek vagyunk, rendezettek, fix állással. Akár hajlandó lennék papíron is biztosítani a főbérlőt, hogyha esetleg a cicák kárt tennének, azt teljes mértékben vállalom és megtérítem. Nem igazán értem mire fel a diszkrimináció. Egy gyerek vagy pár igénytelen ember nagyobb kárt csinál, láttam rá jó sok példát. Bútorom van, tehát egy bútorozatlan lakásba szerződéssel nem igazán értem miért ne lehetne vinni őket. Természetesen legjobb lenne sajátot venni, viszont nincs felesleges 30-40 milliónk így hirtelen, még a hitelhez is kellene minimum 6-7 millió 😅

Előre is köszönöm ha bárkinek lenne esetleg használható tanácsa!



2022. aug. 28. 23:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

A laminált padlót szét tudja kaparni a macska.


De nekem tetszik az ötleted, hogy eleve felajánlod, hogy megtéríted, ha kárt okozna. Csak akkor számolj magasabb kaucióval.


Én így kiadnám neked a lakást, ha nem lenne már kiadva. Biztos fogsz találni.

2022. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%

"Akár hajlandó lennék papíron is biztosítani a főbérlőt, hogyha esetleg a cicák kárt tennének, azt teljes mértékben vállalom és megtérítem."


Mekkora kegyet gyakorolsz, hűha.

Az ne is zavarjon, hogy ez az ALAP, ami nélkül senki sem áll veled szóba. Mondjuk a többség még így sem fog.

2022. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is laktak úgy macskával, hogy ígértek fűt-fát, tengerimalacot.

Hát többször nem fog ott lakni macskával senki.

Ennyi...

2022. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy az utolsó…

Egyszer engedtem, de SOHA többet!

A porszívóval szedték össze az alomból a sz*rt! A többi meg csak a szokásos, minden szétkarmolva, szőnyeg pisilve.

2022. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos sok az igénytelen ember.. egyszer egy osztálytársam mondta hogy a kutyájuk mindent széthugyoz a házban, még az ágyukba is belisil.. undoritó emberek vannak

Sajnos a főbérlőknek meg elég egy rossz tapasztalat

+ az esetleges pisiszag megmarad a lakásban is :/


Irjatok ki alberletes csoportokba hogy cicaval kerestek alberletet h rendszeretoek vagytok hatha :)

2022. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%

Ja, utolso vagyok

Régen volt egy kutyánk husky egyszer bejött és a nappali egyik pontjára odapisilt, az én kiskutyám aki nagyon jól nevelt és nem pisil be mikor megérezte ott a pisi szagot nagyon szagolgatott és odapisilt.. sok idő eltelt azóta és mégis érezte


Ez más állatoknál is előfordulhat, ha egy kutya/cica odapisilt lehet a szobatiszta cica is oda fog

2022. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit magas lorol beszelsz kerdezo.

Allattal alberletben elni mindig kockazatos, szerintem nem nagyon kell magyarazni, hogy miert.

Lehet a te macskad eppen nem okozna kart, de ezt a berbeado honnan is tudna elore, vakszerencse kerdese, hogy epsegben marad-e a lakasa egy macska/kutya utan.

Nekem is van kutyam, ennek ellenere soha a budos eletben tobbet nem adom ki a lakasomat allatosoknak. Egyszer balfasz voltam es belementem (csak mert magambol es a kutyambol indultam ki), hat nagyon nem kellett volna, iszonyatos karom lett. En elhiszem, hogy vannak meg jo gazdik es jo allatok, de nem a sajat karomon fogok ezzel kiserletezni, bocsi.


Szoval ezert ennyire nehez es sokkal-sokkal dragabb allattal albiban elni.Hat sajnos ez van.

2022. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
25%
Mi kutyával jártunk így. Pontosabban 3 kutyával. Tudtuk, hogy lehetetlen, de azért egy évig próbálkoztunk. Még ismerősök sem adták ki. Úgyhogy végül házakat kezdtünk el nézni max 15 millióig, most 20 évig fizetjük a hitelt, szülők adtak bele az önerőbe, mert nem volt elég. :(
2022. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
32%

8-as, most dicsekszel vagy panaszkodsz? Mindjart megsajnallak, mert tudtatok hazat venni...🤣

Hitel es segitseg ide vagy oda.

Te szegeny.

2022. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
75%
Panaszkodok, mert hiába lett ház, totál csórók lettünk. Es mert a kutyák miatt hitelbe kellett magunkat verni, hogy együtt lehessünk. Aztán mi lesz ha pár év múlva neadjisten szét válnának útjaink? Albiból könnyebb lenne elmenni, de így összeköt a ház meg a hitel.
2022. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!