Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálhatja ezt a...

Miért csinálhatja ezt a cicám? (pisigondok). és lehet valami baja, ha rendszeresen fürdik?

Figyelt kérdés

Egy 4 hós, ivartalanított kislány házimacs-havannai barna keverékről van szó, némi egyiptomi mau beütéssel... a probléma az, hogy kb heti 1-2 alkalommal belepisil a szennyestartóba... egyszerűen beleül (rendszeresen bele szokott csüccsenni, mikor bejön velünk fürdeni) és belepisil, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne... Miért csinálhatja? ...és főképp hogyan szoktathatnám le róla? (orra koppintás megvolt, fenékre paskolás megvolt, pofira fújás megvolt, vízzel nem szeretném spriccelni, örülök neki, hogy nem víziszonyos)


A második kérdés:

100%-ban benti macs, de néha össze tudja magát koszolni (elmegy kaja mellett és összekoszolja a bundáját, belelép a macskakajába... ezer meg ezer módon lesz csupa mocsok a kis őrült). A kérdés az lenne, hogy ha kb hetente-két hetente egyszer megfürdetem, lehet valami baja? Milyen cicafürdetőt ajánlanátok hozzá? Ja ééés az utolsó: Lehet valami baja, ha mindenmentes Heim Pál védjegyes babasamponnal/babafürdetővel fürdetem?


Bocs, ha hosszú voltam, csak első cica, eddig nagy kutyás voltam és most nem tudom, hogy álljak a dolgokhoz :)


20/L


2010. szept. 26. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:

ááá kihagytam egy nagyon fontos szócskát: NEM

mármint NEM ivartalanított :) még... Ha már itt tartunk, milyen kortól lehet?

2010. szept. 26. 18:09
 2/5 anonim válasza:
van Kakilója a Cicának? és beleszagol? (ha a Másik Cica a kakilóba Pisil Kakil, a másik Cic megérzi és ő is oda bele pisil meg kakil) Próbáld meg, ha nem műkődik akkor enged ki rendszeresen, a Szennyes-t megvalahova máshol ragd el hogy ne találja meg, vagy ne érezze hol van
2010. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja ezt kifelejtettem, ezeken az alkalmakon kívül rendesen végzi a dolgát az alomba minden probléma nélkül, a szennyestartón is rendszeresen ül, csak néha pisil bele.... minden este ott ül, de ez a pisilős őrület csak néha jut eszébe... viszont akkor olyan elszántsággal a szemében csinálja, mint Bear Grylls a discoveryn....
2010. szept. 26. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van szintén még nem ivartalanitott lány cicával.Csak az enyém a sarokba meg néha a mosogép mellé pisil.

Most vettem Levendula illóolajat mert annak a szagát nem szeretik állitolag,de szerintem te is kiprobálhatod vagy ezt vagy van ilyen macskariaszto hogy odafujod és nem megy oda.Bár lehet akkor más helyet talál magának.Nem tudom milyen almotok van de szerintem nem rossz ötlet beszerezni egy zártat mert miota az megvan a másik cicám(fiu) is bepisilt de azota csak oda járt mert ott nem látják nyugodtan el tudja végzni a dolgát.

2010. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát... a mi almunk is zárt, de néha "nem tetszik neki" és akkor jön gondolom a szennyestartó... majd írj, hogy hogy ment a levendulás terv :)
2010. szept. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!