Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen konzervet jobb macskákn...

Milyen konzervet jobb macskáknak adományozni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen akció, ahova kimondottan azt írták, hogy konzervet kérnek, nem száraztápot vagy egyéb dolgokat.


Milyen konzervben érdemes gondolkodni? Inkább kevesebb jobb minőségű, vagy mondjuk ilyen lidl/aldisból több?


(+ konzerv alatt gondolom azt értik, hogy nedves? szóval lehet alutasakos vagy tálcás? vagy van, ami miatt nekik a konzerv a praktikus?)



2022. okt. 5. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kèrdezz rá milyenre lenne szükség. Àlltalában az olcsóbb, de többnek veszik hasznàt, mert sok àllatot kell etetni, de vannak betegek, kicsik, gyengék, akiknek senzitiv, és gyógytàp is jól jön. Kedves tőled, jó ember vagy.
2022. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Maya Bunnyheart ***** válasza:
83%

Ha nem írták ki külön hogy jó minőségűt/speciális konzervet kérnek, akkor jó nekik a hipermarketes "olcsó" konzerv.


A konzerveken belül mehet a tasakos, pástétom, aludobozos, alutálcás tehát bármilyen mert minden macska mást eszik meg.

2022. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha adományozok akkor a nagy kiszerelésű Premiere konzerveket szoktam venni. Viszonylag jó árban van, és jó minőségű. A laktató ételből kevesebb is elég. A legolcsóbb coop-os konzervből kettőt is megevett az a kóbor cica akit etettem. Mikor a jót kapta akkor meg a felét bírta csak megenni.
2022. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én is a Premiere-t szoktam venni, a saját is azt kap, adományozni is olyat szoktam. Illetve ha van rá keretem, teszek hozzá 1-1 speciálisabbat, drágábbat is ha pl. beteg, allergiás vagy lábadozó cicának kell.
2022. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom ez egy menhely. Teljesen mindegy. En az olcsot megvennem es oruljenek, hogy olyan marha vagyok, hogy nem csak magam fele hajlik a kezem. Mondom HA adomanyoznek. Szeretem a macskakat, de a menhelyeket hulyesegnek tartom. A macska nem olyan idiota emberfuggo, mint egy kutya. El tudja magat latni a szabadban. Ha nem adsz neki enni, nem fog ehen dogleni.
2022. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ha ez igaz lenne, akkor nem kellett volna befogadnom egy soványat is, látszott a csontja.
2022. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jót vennék, a jóból 60 gramm a (nagy, 5 kiló fölötti) macskám napi adagja, szrból meg többszörösét kéne megennie hogy jóllakjon.
2022. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!