Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segitene nekem, miert...

Valaki segitene nekem, miert csinalja ezt a cicam?

Figyelt kérdés

Van egy 3,5 honapos benti kislany cicam. Lefekveshez keszulodve jon o is, es a nyakamra/mellkasomra fekszik szinte kivetel nelkul. Szeretem, aranyos, puha a szore de kb 1,5 kg es en igy nem igazan tudok aludni, lassan mar 3 oraja ez megy. Raadasul ilyenkor meg berreg is, tehat duplan kenyelmetlen az egesz.

Mindig arrebb teszem, de mindig ugyanoda fekszik vissza (kivetel ha a masik oldalamra fordulok) illetve kb a 10. alkalom utan nekiall randalirozni es szaladgalni.

Kerdesem az lenne, miert csinalja ezt, miert nem a paromra fekszik ra?😀



2022. okt. 9. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott kenyelmes neki illetve teged szeret
2022. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5,2 kiló és ugyanezt csinálja 😂😭
2022. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
"Berreg"? Hány éves vagy, 8?
2022. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez macska szokás. Az enyémek is ezt csinálták. A berregést mifelénk dorombolásnak hívják, és többek között a szeretet, ragaszkodás kifejezésére szolgál. Ha ez téged zavar, akkor neked nem való macska.
2022. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Miert nem csukod be az ajtot? 🤦‍♀️
2022. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Pár kilós macska? Akkor Ti nem tudjátok milyen mikor az én 30 kilós staffordom nyomul. :D A macsek utána már csak egy nyári szellő. :D
2022. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves es nem kedves valaszokat.

Tisztazzunk par dolgot. Nem 8 eves vagyok hanem 26, tudom, hogy dorombolasnak hivjak, nem vagyok hulye. Szeretem ot en is, semmi penzert nem valnek meg tole, es nem gondolom, hogy nem valo nekem macska, csak azert, mert zavar ahogy ejszaka a nyakamon BERREG es dagaszt.

2022. okt. 9. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Minek alszol vele egy szobában ha egy alap macska szokás zavar?
2022. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!