Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kiscicát. Tudtok...

Találtam egy kiscicát. Tudtok valahol Budapesten állatmenhdelyet (NEM SINTÉRTELEPET)?

Figyelt kérdés
Már van két cicám, de nem fogadják be, szóval sajnos nem tudom megtartani. A cica foltos, szerintem még nincs egy éves. Egészségesnek tűnik, legalábbis a szőre alapján. Valószínűleg nemrég tette ki valaki.
2010. szept. 27. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször is fotózd le és tedd ki pár helyre a képet, hátha keresik!
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudnod te hány macska jákál éjszaka??
2010. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lépcsőházban találtam, ahol lakom, és senkinek sem hiányzik. Már végigjártam az egész házat.
2010. szept. 27. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű elhelyezni. Minden menhelyen teltház van, már civileknél vannak elhelyezve az állatok ideiglenesen. És még a kölyök állatokat is nehéz örökbeadni.

Ha hozzám kerül ideiglenesbe egy állat az én macskáim is fúj rá eleinte és veri. De idővel hozzászokik.

Nincs lehetőséged elzárni egy külön helységben? Márcsak azért is, mert komoly betegségeket kaphatnak el a saját macskák is. Nem tudhatod, hogy ez a kis szerencsétlen egészséges-e.

2010. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben visszatenném az ajtó elé, lehet, hogy valaki csak bezárta a lépcsőházatokba véletlenül és nem tud hazamenni. Az én macskámmal ezt játszották egy hónapig, elkezdték etetni is mire végül nagy nehezen rátaláltam egy zárt udvarban.
2010. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!