Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám kölyke de...

Eltűnt a macskám kölyke de szerencsére ma haza tudtam hozni, és nagyon fújtat rá az anyja. össze fognak szokni, vagy mindig ilyen ellenseges lesz vele?

Figyelt kérdés
A kiscica nagyon baratsagos az anyjaval, de az anyja eleg ellenseges vele. fujtat, pofozgatja a kicsit.:(

2022. okt. 25. 14:23
1 2
 1/11 Jazmin_12 ***** válasza:
30%

Nem azért, mert megsimogatták és érzi rajta az idegen ember szagot?

Pl.: a szomszéd kislány megsimogatta

A mi kismacskánkkal is ez volt.

2022. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%
Mekkora a "kölyök"? Mert egy idő után - jellemzően akkor, ha már nem szopnak a kicsik -, az anyamacska magától is elzavarja a kölykeit, így (is) készülve a következő vemhességre.
2022. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Az anya leválasztotta, a kölyök meg valszeg másik otthont keresett. Territoriális állat, nem biztos, hogy ki fognak jönni egymással. Esélyes, hogy az anya ismét elzavarja, vagy a kicsi lelép magától.
2022. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Kandúrka a kicsi?
2022. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, kandur, es elotte az utolso percekig ossze voltak nove, meg szopta is az anyjat, bar annak mar nem volt teje, mert ki lett ivartalanitva, de szopta meg. lehet valoban idegen ember szagat erezi rajta az anyja, mert egy idos neni fogadta be. es kicsit tobb, mint 4 honapos a kicsi
2022. okt. 25. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most eltunt vagy valaki befogadta? Ha befogadta, minek hoztad haza? Nem volt ott jo helyen?
2022. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
A lakótelepen, a házunk mögött él egy anyamacska a "fiával". Érdekes, hogy a kis kandúr még 6 hónapos korában is együtt volt vele. Utána, a macskavédők segítségével mindkettő ivartalaníttatva lett, a kicsi több mint egy hétig volt távol, mielőtt visszahozták, mégis azóta is elválaszthatatlanok.
2022. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez lesz, nem fognak összeszokni szerintem. Két alkalommal tapasztaltam ugyanezt. 5 macskánk van. Az elsőnek volt két kölyke, egy kandúr, és egy nőstény. Gondjukat viselte, aztán egyszer csak fújt rájuk, és pofozta őket. A nőstény kölyök azóta felnőtt, és az ő két kölykével is pont ugyanilyen viszonyban van, pedig egy hónapja még ott nyalogatta őket. Ez a természet rendje, úgy hiszem.
2022. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7esnek: mi az h miert hoztam haza? mert mondjuk az enyem?! lol egyebkent ugy tunt el, hogy egyik oraba megvolt, majd eltunt. gondolom valaki felkapta ahogy kiment a hazunk ele, es elvitte, es szerintem eljohetett onnan aki felkaphatta, mert 3 utcaval lejjebb egy idos nenihez kb 3-4nappal ezelott, es ket hetig volt eltunve.
2022. okt. 25. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lool en ezt honnan szopjam ki?! Tan ott voltam? Csak annyi informaciot tudunk,amit itt leirsz. En csak kerdeztem, hogy van ez, mert nem allt ossze a kep. Honnan kellett volna tudnom, de most komolyan? :)


Amugy tartsd telken belul a macskaidat, aztan nem kell parazni azon, hogy eltunnek. LOL.

Felelos allattartas nem egy hulye dolog.

2022. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!