Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen fajta ez a...

Henderson kérdése:

Szerintetek milyen fajta ez a cica ? mert nekem nagyon norvég erdeinek tűnik

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 30. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megállapítani, kellene látni egészben a farkával együtt, meg kellene a súlya. Ez sima házimacska is lehet.
2022. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt max DNS alapú fajtameghatározással lehetne megmondani, képről semmiképpen.


Rengeteg utcai turmixot hisznek maine coonnak, csak azért mert hosszú szőrük van, esetleg nagyobb termetűek. Valójában egyszerű házimacskák, sima, átlag anyától és a jóég tudja hány és miféle keverék apától. Valószínűleg itt is ez a helyzet

2022. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
norveg erdei XDDDD ez egy sima hazimacska. csak hosszu a szore. ennyi. a macskak 90%a megcsak nem is fajtajelleg, csak sima keverek. valoban fajtatiszta macskabol meg aranyaiban iszonyat keves van.
2022. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg nagyon hazi macskanak tunik :D

Amugy meg egy macska akkor szamit fajtatisztanak, ha van torzskonyve. Meg a szapis macska, aki hasonlit a fajtara, se nevezheto fajtatisztanak, max fajtajellegu kevereknek.

2022. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima - de nagyon cuki - házimacskának tűnik.
2022. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de akkor te még az életben nem láttál Norvég erdei macskát, mert ez köszönőviszonyban sincs vele.
2022. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép, aranyos. Amúgy minden macska cuki. De ilyenből rengeteg van, szerintem egy átlagos mindentbele-keverék.
2022. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!