Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Betegek a macskáim, ugyanaz a...

Betegek a macskáim, ugyanaz a bajuk. Szerintetek, ha csak az egyiket hiszem az orvoshoz el, akkor ad a többinek is ugyanolyan gyógyszert, hogy itthon beadjam?

Figyelt kérdés
Valami felső légúti nyavaja... Még egyelőre elvannak, csak nagyon köhögnek és tüsszögnek. Ma elviszem az egyiket az orvoshoz, később a többit is, ha szükséges, de azért reménykedem benne, hogy ad gyógyszert és nem kell őket hurcibálni.
2022. nov. 4. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom hiszem helyett viszem-et akartál írni.

Én elvinném mindet, mert nyilván nem vállalhat felelősséget a doki, ha látatlanban mond valamit, és azzal esetleg kinyírja az(oka)t a macská(ka)t, amelyeket/amiket/akiket nem látott.

2022. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Macskanátha gyanús. Vidd el mindegyiket orvoshoz, mert kellenek immunerősítő injekciók.
2022. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket vinni kell.
2022. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
90%
Vidd el mindet, szuri kellhet. Úgy tudom, a macskanátha halálos, nem olyan nekik, mint a mi náthánk, mindenképp lássa orvos, kérlek, és mindet!!
2022. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"elvannak, csak nagyon köhögnek és tüsszögnek"

Ezt inkább nem is minősítem. Mielőbb vidd el őket állatorvoshoz. Mindegyiküket. A macskanátha nagyon súlyos betegség, a félrevezető neve ellenére. Nem 1 db tabletta fogja meggyógyítani.

2022. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elvannak alatt azt értem, hogy esznek isznak játszanak. Természetesen mint írtam is, viszem mindet, ha szükséges. Beszéltem már az orvossal, csak ezt így nem volt pofám megkerdezni, gondoltam majd ott. Amúgy 6an vannak, szóval kicsit nehézkes, de megoldom. És 2 napja van ez, először azt hittem csak a magas pára, vagy ilyesmi az oka, aztán tegnap jobban kezdtek köhögni és tüsszögnek, ezért viszem ma. Nem tudom miért kell rögtön támadni. Akik normálisan válaszoltak azoknak köszönöm, megprobalok még kérni hordozót és akkor rögtön viszem mindegyiküket inkább.
2022. nov. 4. 12:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Majd leírom mi volt, ha valakit érdekel. A telefonban az orvos azt mondta, a macskanátha sokkal ritkább, mint azt hisszük, szóval nem biztos, hogy erről van szó. Egyébként benti cicák mind a hatan, persze tudom, hogy mi is behozhatjuk nekik a betegséget.
2022. nov. 4. 12:41
 8/14 Hovarju ***** válasza:
66%

Szerintem is jobb, ha mindenkit lát a doki. Nem lesz egyszerű 6 macsekkal.


Jobbulást kívánok az egész csapatnak.


Írd majd meg mi volt a baj.

2022. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Szegény cicák, jobbulást, légy erős kérdező!
2022. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ha mindet viszed, különösen ha nem is biztos hogy nátha. Allergia is okozhatja, valami a környezetükben lehet.

Nátha ellen van védöoltás is!

2022. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!