Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalított macskának sterili...

Ivartalított macskának sterilized tápot kell adni, vagy lehet sima tápot is?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simát.
2022. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én felváltva adom, mindegyiket megeszi.
2022. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet simát, inkább az adagra figyelj mindkettőnél.
2022. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kandúr macskának ne adj simát,mert a húgyutakban kövesedés alakul ki a sima táptól.Én is így jártam,nem mondta el az állatorvos.Szegény állat 5 évesen elkezdett véreset vizelni.Azóta már gyógytápot adok neki.Azt mondta egy másik állatorvos,hogy az elejétől sterilizált cicáknak való tápot kellett volna adnom.Inkább keverd egyszer sima,egyszer steril táp,de ne adj neki évekig simát.
2022. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon szewreti a fagyálló egeret !
2022. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd a te torkodon letolom, aztán mész a dunába súllyal a lábadon mert még annyit sem érdemelsz, hogy a holttested sírhelyet kapjon.
2022. nov. 16. 20:45
 7/7 Prekler válasza:
Jobban figyelik ma már a macskák kajáját, mind sokan a sajátjukat. Ne már, hogy a macska kajájával kelljen foglalkozni. Ránevelhetnéd valami paleo diétára, vagy Norbi Update csokira. Pdf..
2022. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!