Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kötőhártya-gyulladásra mit...

Kötőhártya-gyulladásra mit kellene adni a cicának?

Figyelt kérdés

Nagyon jól tudom, hogy orvoshoz kéne vinni a szegény állatot mielőtt leírja nekem ezt minden 2. válaszoló. Leszögezném, hogy a macska nem az enyém hanem a barátomé. Tegnap délután hirtelen hunyta le valamiért a szemét a cica, elvileg egész nap játszott és jól volt. (Mindent csak elmondás alapján írok.) Este vette észre a barátom és meg is nézték az anyósommal, lilás a macska szeme. Nem akarják orvoshoz vinni, én hiába mondom nekik, hogy kellene mert ha nem kezelik rendesen vagy műtik meg megvakul az a szegény állat. De nem tudom őket egyszerűen rávenni mert nagyon orvos ellenesek mindent gyógyteákkal oldanak meg otthon…

Most kamillával akarják mosogatni a cica szemét mert szerintük nincs annyira begyulladva és a macska is próbálja kinyitogatni a szemét.. Nem tudom mennyire használ ez majd ezért fordulok ide, hogy ki mit tud ennek a kezeléséről.. Esetleg ha vannak olyan szemcseppek, gyógyszerek amiket meglehet vásárolni erre kisállat boltban vagy valamilyen gyógyszer szájon át..

Nem vagyok sajnos abban sem biztos, hogy kötőhártya-gyulladása van a macskának. Lehet valami tök más.. ha valaki látott ilyet és meggyógyult a kisállata ebből akkor légyszives írjon és hátha rátudom beszélni őket a rendes kezelésre. Köszönöm!



2022. nov. 14. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Besétálsz bármelyik, sima patikába, és kérsz szemcseppet! Vagy addig kamilla.
2022. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen szemcseppet? Lehetőleg vény nélküli kellene :(
2022. nov. 14. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

2.-ra.


A patikus tudja majd. Ez a szakmája.

2022. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valoban kotohartya gyulladasa van, akkor arra max venykoteles szemcseppet vagy kremet tudna venni, de ezt ertelemszeruen nem fognak neki adni.

Dehat ugye ki tudja, ez mi.

2022. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy kis update, sikerült az orvosra rávennem őket 🙏🏻 csak egy egész napomba telt de legalább rendben lesz a cica:)
2022. nov. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!